BMW izlaidīs jaunu 2.sērijas paveidu

BMW 2.sērijas Gran Coupe

FOTO: BMW

Turpinot modeļu ofensīvu BMW šā gada novembrī prezentēs un 2020.gada pavasarī pārdošanā laidīs jauna tipa kompaktklases auto

Kamēr tiek modernizēts esošais modeļu klāsts, norit arī jaunas koncepcijas mašīnu izstrāde. Kā norāda BMW, jaunākais auto būs inovatīvs spēkrats premium kompaktauto segmentā 2.sērijas Gran Coupe.

Sportiskā četru durvju kupeja ir domāta uzrunāt modernas, pilsētās dzīvojošas patērētāju grupas. Četru durvju kupejas koncepcija labi strādā lielāku automobiļu klasēs, tādēļ bavārieši uzskata, ka dinamiskais izskats ar ikdienā noderīgu praktiskumu uzrunās patērētājus arī mazākā formātā.

>>Jaunā Alpina B7 - ja ar jaudīgāko BMW 7.sēriju ir par maz

Pirmais BMW 2.sērijas Gran Coupe pasaules pirmizrādi piedzīvos Losandželosas auto šovā 2019.gada novembrī, un tā laišana globālajā tirgū sāksies 2020.gada pavasarī.

2.sērijas četru durvju kupeja ir konstruēta uz tās pašas priekšpiedziņas tehnoloģiskās platformas, kas veido jaunās 1.sērijas bāzi. Arī šis modelis, jo 2.sērijas Gran Coupe aizgūs arī citus tehniskos risinājumus, dienas gaismu ieraudzīs 2019.gada gaitā.

>>Pirmais brauciens: BMW M5

BMW uzskata, ka sportiskumu četru durvju kupejā apvienojot ar estētiku, kā arī jaunākajām savienojamības tehnoloģijām, kompānijai izdosies paplašināt savu klientu bāzi.

Uz augšu