Saseksas hercogu bēbītis var piedzimt kuru katru dienu; Meganas mamma jau ieradusies pie meitas

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Sipa/AFP/Scanpix

Tuvojas brīdis, kad Saseksas hercogi pirmo reizi taps par vecākiem, sagaidot savu pirmdzimto - dēlu vai meitu. Par dzemdību tuvošanos vēsta arī Meganas mammas Dorijas Raglandas ierašanās Londonā. 

Dorijas attiecības ar meitu ir īpaši tuvas, tāpēc tas jau bija gaidāms, ka topošā vecmāmiņa, kurai šis būs pirmais mazbērns, ieradīsies Lielbritānijā, lai atbalstītu savu meitu. 

Saseksas hercogienes dzemdību datums nav zināms; tās varētu būt aprīļa beigas vai pats maija sākums.

Par grūtniecības pēdējo dienu "grūtumu" vēsta arī fakts, ka hercogiene neieradās uz tradicionālo Lieldienu dievkalpojumu, kas pulcē visu karaļnama ģimeni un tās tuviniekus. Šogad dievkalpojums bija īpašs, jo sakrita ar Viņas Augstības Elizabetes II 93. dzimšanas dienu.

Karaliskā ģimene smaida un valdzina Lieldienu dievkalpojumā

Pašlaik pāris atrodas Frogmorā, Vindzorā, kur arī paliks, līdz mazais vai mazā paziņos vēlmi ierasties pasaulē. Saseksas hercogi ir izvēlējušies visa šā procesa privātumu, neatklājot nekādas detaļas publiski. Pirmkārt jau tas attiecas uz dzemdību vietu - Megana savu pirmdzimto, ja neradīsies sarežģījumi, mēģinās sagaidīt mājdzemdībās Frogmorā.

Saseksas hercogu noslēpumi jeb kāpēc tu neuzzināsi, kad piedzimis bēbītis?

Saseksas hercogi nolēmuši informāciju par dzemdību sākšanos noslēpt un arī piedzimšanas brīdi un laiku paziņot publikai tikai tad, kad to zinās tuvākie radinieki. 

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu