Tiešraide: Sagatavojies 12.klases centralizētajiem eksāmeniem kopā ar LU mācībspēkiem!

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Latvijas universitāte

Vienā no Latvijas Universitātes (LU) modernākajām ēkām, Akadēmiskā centra Dabas mājā, piektdien, 10. maijā, vidusskolēni tiek aicināti kopā ar Universitātes mācībspēkiem sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem. Skolēni varēs bez maksas saņemt praktiskus padomus, ko svarīgi ņemt vērā, gatavojoties eksāmeniem, kā arī uzzināt par studiju iespējām LU.

Vairāki LU pasniedzēji, kas ir savu nozaru speciālisti un arī saistīti ar dažāda veida pārbaudījumu sastādīšanu un vērtēšanu, koncentrētu lekciju ciklā skolēniem jau otro gadu sniegs padomus, ko vērts atkārtot pirms gaidāmajiem eksāmeniem. LU pasniedzēji norādīs arī uz visbiežāk pieļautajām kļūdām eksāmenos iepriekšējos gados.

LU mācībspēki sniegs padomus tādos mācību priekšmetos kā latviešu valoda, matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika un vēsture. Vēstures eksāmenam sagatavoties palīdzēs Liene Riekstiņa, bet bioloģijas – Līva Pētersone, kuras abas ir LU maģistra studentes un paralēli jau strādā skolā, arī Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā. Latviešu valodā padomus sniegs LU Humanitāro zinātņu fakultātes Latvistikas un baltistikas nodaļas docente Inta Urbanoviča, fizikā – LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes pasniedzēja Virgīnija Vītola, bet ķīmijā – LU Ķīmijas fakultātes asociētais profesors Jānis Švirksts. Arī šogad padomus matemātikā sniegs LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes pētniece un lektore Maruta Avotiņa.

Papildu lekcijām jauniešiem būs iespēja klātienē vēl reizi iegūt visu interesējošo informāciju par katru no LU fakultātēm un to piedāvātajām studiju programmām fakultāšu stendos, kā arī par studiju iespējām LU filiālēs.

Tā arī būs lieliska iespēja iepazīties ar LU Akadēmisko centru – Dabas māju un Zinātņu māju. Dienas programmā tiks organizētas ekskursijas ikvienam interesentam. Dabas mājā mājvieta ir Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātei, Ķīmijas fakultātei un Bioloģijas fakultātei, savukārt Zinātņu mājā, kas atrodas turpat līdzās, studē Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes un Medicīnas fakultātes studenti.

Foto: Latvijas universitāte

Pasākuma programma

No plkst. 10.00 līdz 14.00 - Fakultāšu stendos iespēja uzzināt visu interesējošo informāciju par katru no fakultātēm un studiju programmām, kā arī par piedāvātajām iespējām no citām LU struktūrvienībām (LU sports, stipendijas, karjeras centrs un citas piedāvātās iespējas).

No plkst. 11.00 - Padomi latviešu valodā

No plkst. 12.00 - Padomi matemātikā

No plkst. 14.00 - Padomi fizikā, vēsturē

No plkst. 14.30 - Padomi ķīmijā

No plkst. 15.00 - Padomi bioloģijā

Eksāmenu konsultācijas ir bez maksas un aicināts pieteikties jebkurš Latvijas vidusskolēns. LU Akadēmiskā centra Dabas māja atrodas Jelgavas ielā 1, Torņakalnā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu