Skudriņa atklāj, ka siltumnīcas revitalizācija ik gadu prasa aptuveni desmit dienas līdz pat divām nedēļām, tomēr pēdējās nedēļās nākas "rauties" teju dienu un nakti. Pati ideja, koncepcijas izstrāde un sagatavošanās darbi ilgst divas nedēļas.
Šogad lielākais izaicinājums bija tēma "ziedi" - šī klišejiskā ideja bija "jāapaudzē" ar kādu neparastu un inovatīvu ideju, tādēļ radās doma par ūdensdārzu.
Tas nozīmē, ka galdus, krēslus un pārējo restorāna atribūtiku nācās likt uz platformām, bet pašu siltumnīcu pludināt. Tomēr soli pa solim šo savdabīgo plānu izdevās realizēt. "Šo projektu izdevās realizēt tikai ar milzīgu mīlestību pret darbu, cilvēkiem un sastrādāšanos komandā. Darbu bija krietni vairāk nekā to prasa pienākums, tāpēc šim projektam bija vajadzīga milzīga motivācija un degsme," atklāti stāsta idejas autore.
Šī projekta mērķis ir radīt kaut kādu pievienoto vērtību un šajā gadījumā tās ir meistarklases.
"Mēs ik gadu radām tādus projektus, kuros ir klāt kaut kāda inovācija. Šīs meistarklases, kurās mēs arī aicinām piedalīties skolēnus un studentus, kurus interesē šo konkrēto arodu apguve.
Te jaunieši var apgūt daudz un dažādus jaunus knifus un zināšanas no profesionāļiem. Mēs šīs meistarklases organizējam siltumnīcā no rītiem, bet vakaros ir romantiskas vakariņas četrās kārtās – tās pasniedzam kā teatrālu stāstu, iepinot ziedus un botānisko dārzu," tā skaidro Gundega Skudriņa.