Sāks kursēt vilciena ekspresreiss maršrutā Cēsis-Rīga-Cēsis

FOTO: Īriss Sviklis/LETA

Darbadienās no šodienas, 10. jūnija, sāks kursēt vilciena ekspresreiss maršrutā Cēsis-Rīga-Cēsis, informēja AS "Pasažieru vilciens" pārstāve Agnese Līcīte.

Šis vilciens darbdienu rītos no Cēsīm aties plkst.7.10, bet pēcpusdienās no Rīgas uz Cēsīm aties plkst.17.30. Pa ceļam vilciens pasažieru apmaiņu veiks tikai divās pieturvietās - Zemitāni un Sigulda -, līdz ar to pasažieri ceļā pavadīs būtiski īsāku laiku, nekā ierasts.

"Pateicoties visu iesaistīto veiksmīgai sadarbībai, kā arī Cēsu pašvaldības neatlaidībai, no 10.jūnija darbdienu rītos Cēsu un Siguldas iedzīvotājiem būs iespēja ātri un ērti nokļūt galvaspilsētā ar pasažieru vilcienu, bet pēcpusdienās tikpat ātri atgriezties mājās. Jaunatklātajā vilciena reisā no Cēsīm līdz Rīgai ceļā pavadāmais laiks ir samazināts līdz vienai stundai un 15 minūtēm, kas ir līdz šim nepieredzēti īss laiks šajā maršrutā. "Pasažieru vilciens" ekpresreisiem nākotnē būs arvien lielāka loma iedzīvotāju mobilitātes jautājuma risināšanā, tādēļ mēs strādājam, lai apzinātu pasažieru vajadzības un arvien celtu sava pakalpojuma kvalitāti," sacīja "Pasažieru vilciens" valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis.

"Pasažieru vilciens" ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no "Latvijas dzelzceļa" veiktajām funkcijām. Iepriekš "Pasažieru vilciens" 100% bija "Latvijas dzelzceļa" meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Uz augšu