Baraņņiks joprojām turpina pretendentu izvērtēšanu amatiem "Rīgas satiksmes" padomē

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vadims Baraņņiks

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Rīgas vicemērs un SIA "Rīgas satiksme" kapitāldaļu turētājs Vadims Baraņņiks joprojām turpina pretendentu izvērtēšanu amatiem uzņēmuma padomē.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja pats Baraņņiks, pēdējās nedēļas viņš ticies ar noslēdzošajā kārtā iekļuvušajiem pretendentiem, lai individuāli izvērtētu viņu kandidatūras. "Lai gan pašvaldības veidotā komisija man piedāvāja piecus noslēdzošos kandidātus, kopumā noslēguma kārtā iekļuva 11 cilvēki un punktu sadalījums bija ļoti, ļoti līdzīgs. Nolēmu tikties ar visiem 11 pretendentiem, lai izvērtētu viņu potenciālu," sacīja Baraņņiks.

Pēc viņa teiktā, pilnvērtīgu informāciju par visiem kandidātiem viņš saņēmis 27.jūnijā, tādēļ vēl šonedēļ turpinās tikšanās ar tiem.

Kā ziņots, sākotnēji dome bija lēmusi padomi uzņēmumā izveidot līdz 1.jūnijam, taču procesu paildzinājis tas, ka personāla atlases uzņēmums tika izvēlēts tikai otrajā iepirkumā aprīļa sākumā. Tāpat procesu ietekmējušas Lieldienas un maija svētki, kā arī lielais pieteikušos kandidātu skaits, pauda pašvaldībā.

Kopumā uz piecām vakantajām padomes locekļu amata vietām pieteicās 64 pretendenti, no kuriem otrajā kārtā iekļuva 41.

Konkursa mērķis ir atrast piecus uzņēmuma padomes locekļus. Mēneša atalgojums padomes locekļiem tiek solīts 1656 līdz 1841 eiro apmērā.

Padomes pienākumi būs apstiprināt vidēja termiņa darbības stratēģiju un kārtējā gada budžetu, ievēlēt valdes priekšsēdētāju un valdes locekļus, kā arī pastāvīgi uzraudzīt, lai kapitālsabiedrības lietas tiktu kārtotas saskaņā ar normatīvo aktu, kapitālsabiedrības statūtu, kapitālsabiedrības dalībnieku sapulces lēmumu prasībām.

Tāpat padomei tiks uzticēts pārstāvēt kapitālsabiedrību tiesā visās kapitālsabiedrības celtajās prasībās pret valdes locekļiem un valdes locekļu celtajās prasībās pret kapitālsabiedrību, izskatīt kapitālsabiedrības gada pārskatu, valdes ziņojumu un valdes priekšlikumus par peļņas izlietošanu, apstiprināt darījuma slēgšanu starp kapitālsabiedrību un valdes locekli vai revidentu, kā arī veikt citus pienākumus.

Kandidātu atlasi veica personāla atlases kompānijas "Arista Excecutive Search Latvia".

Uz augšu
Back