Piesakies pārvērtībām “Skaistais spēks”
Negaidi - izmanto iespēju!

FOTO: depositphotos.com

Jau tradicionāli TVNET «Egoiste» uzrunā dāmas pieteikties vai dāmu tuviniekus, draugus un paziņas viņas pieteikt skaistuma piedzīvojumam, lai, iespējams, būtu starp laimīgajām, kuras izbaudīs lutināšanas pārvērtības procesu. Šoreiz sadarbībā ar “Drogas” meklējam sievietes - personības, kuru ikdiena saistīta ar profesiju, kas prasa spēku, drosmi un pat vīrišķīgu izturību.

Ja pārstāvi kādu no profesijām, kurā ierasts redzēt darbojamies vīriešus, ja tavs ikdienas darbs saistīts ar sievietei neraksturīgi lielu fizisko vai emocionālo slodzi, tomēr vēlies, lai tevī atplaukst sievišķība – negaidi, piesakies pārvērtībām! “Drogas” skaistuma eksperti palīdzēs atklāt tavu sievišķības spēku. Tāpat aicinām tuviniekus un draugus neturēt sveci zem pūra, bet pastāstīt par stipriniecēm, kuras ikdienā dara vīrieša izturības cienīgu darbu.

Latvijai ir jāzina par šādām sievietēm, kuras nežēlo spēku un enerģiju, lai pierādītu, ka spēj strādāt arī vīrišķīgā profesijā!

Pieteikumā gaidām:

* foto, kurā redzam kandidāti gan tuvplānā, gan pilnā augumā;

* sievietes profesijas un pašas personības aprakstu;

* parametrus: garums, pašreizējā matu krāsa un garums, vēlams - apģērba un kurpju izmērs.

Pieteikumus lūgums sūtīt līdz 14. jūlijam.

Vēl būtiski ir noskaidrot:

  • vai varēs šim piedzīvojumam veltīt veselu darba dienu (tas notiks Rīgas centrā);
  • vai piekritīs krāsot, pieaudzēt vai griezt matus, ja stilists to ieteiks;
  • vai piekritīs publikācijai.
Visas dalībnieces saņems profesionālas pārvērtības un fotosesiju, balvas no "Drogas", kā arī noslēgumā iespaidos varēs dalīties gardās vakariņās. 

NOSKATIES CITAS «EGOISTĒ» TAPUŠĀS PĀRVĒRTĪBAS

Uz augšu