Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolu apvienos ar Priekuļu tehnikumu

Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola

FOTO: Google Maps

Cēsu novada pašvaldības padotībā esošo Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolu ar šī gada 1.augustu pievienos Izglītības un zinātnes ministrijas padotībā esošajam Priekuļu tehnikumam un izglītības iestādes jaunais nosaukums būs Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums, liecina valsts sekretāru sanāksmē izsludinātais rīkojuma projekts.

Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Zaharova aģentūrai LETA sacīja, ka, saglabājot tehnoloģiju un dizaina virzienu, vidusskolā Cēsīs būs iespējams apgūt tādas programmas kā telekomunikāciju speciālists, programmēšanas tehniķis, elektrotehniķis, mēbeļu dizaina speciālists, apģērba dizaina speciālists, kā arī "tādas pamatvērtības" kā mēbeļu galdnieks, namdaris un restaurators, savukārt Priekuļos tiks saglabātas autotransporta, lauksaimniecības tehnikas, augkopības un citas programmas, kuras skolēni apgūst pēc 9.klases.

Pieteikšanās uz mācībām ir sākta no 17.jūnija, un pirmo reizi mācībām var pieteikties elektroniski skolu mājas lapā. Pieteikums nodrošina vietu kandidātu sarakstā, ja kādā no profesijām veidosies konkurss, skaidroja Zaharova.

Uz augšu