Sv, 4.06.2023.

Aglonā ieradušies nedaudz vairāk par 1000 svētceļnieku

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Ivars Soikāns/LETA

Līdz šim Aglonā ieradušies nedaudz vairāk par 1000 svētceļnieku vismaz 30 grupās, informēja Latvijas Romas katoļu baznīcas informācijas centra vadītāja Velta Skolmeistere. Aglonas bazilikas sakrālajā laukumā plkst.22 notiks Tautas Krustaceļš, kas allaž pulcē lielu dalībnieku skaitu.

Aglonas novada domes priekšsēdētājs Juris Butēvics (Grāveru pagasta saraksts)  stāstīja, ka pašvaldībai jau ir pieredze gan Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku, gan pāvesta vizītes organizēšanā.

"Šogad pašvaldībā nerīkojām īpašu sanāksmi svētku organizēšanai, jo visi atbildīgie dienesti un cilvēki zina, kas viņiem jādara, un to arī katrs savā postenī dara," teica Butēvics.

Patlaban ir skaists laiks un Aglonā ierodas svētceļnieki, bet lielākais cilvēku skaits sāks ierasties vakarā uz Tautas Krustaceļu. Butēvics prognozēja, ka šogad Aglonā ieradīsies tikpat cilvēku, kā pērn vai arī nedaudz mazāk, jo iedzīvotāju izceļošana no Latvijas joprojām turpinās.

Jau ziņots, ka Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku galvenā svētā Mise, Dievmātes litānija, euharistiskā procesija pie pāvesta altāra notiks rīt, 15.augustā, plkst.12.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu