Burtu tirgus Kalnciema kvartālā 31.augustā

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Burtu tirgus
Burtu tirgus Foto: Jānis Škapars/TVNET

31.augustā Kalnciema kvartāla Burtu tirgū plkst. 10.00-16.00 varēs atrast visus rīkus gan skolas gaitām, gan arī iepriecināt sevi ar košu plānotāju, galda dekoru vai atrast oriģinālas dāvanas. Iepazīt burtus aicinās arī izdevniecība "Liels un mazs". Visas dienas garumā notiks vairākas bezmaksas nodarbes - bērnu vadībā taisīsim atstarotājus un māla podus, stādīsim tajos rozes, rotaļāsimies ar ciparu tablo, slēpsimies spēļu kubā, apgūsim mūziku un spēlēsim pagalma spēles.

Tirgū mācīties burtus varēs kopā ar izdevniecību "Liels un mazs", kas visas dienas garumā piedāvās stāstu, bilžu, dzejas grāmatas bērniem, mākslas grāmatas un citus izdevumus, kas aizraus arī pieaugušos. Savukārt “Twinkle Twinkle" piedāvās krāsainās mugursomas bērniem, kurās salikt tirgū iegādātas grāmatas, klades un zīmuļus. Attīstīt iztēli un atjautību varēs kopā ar koka galda spēlēm no "Eko telpa". Pašiem mazākajiem, kas uz tirgu atbrauks ratos, īpaši noderēs “Pik Pak" piedāvājums - funkcionālas un krāsainas ratu lietus plēves, lacītes un ratu riteņu pārvalki. Visas dienas garumā bērni varēs izrotāties ar dabiskām sejas krāsām kopā ar māksliniecēm no “BioKidd". Kopā ar oriģinālu vēstuļu izgudrotājiem "Loviletters" būs iespēja nosūtīt svētku sveicienus topošajiem skolēniem un skolotājiem.

Zinību dienu aicinām nosvinēt arī ar svētku brokastīm - mājražotāji sarūpēs gardas lauku un vegāniskas kūkas, dabīgo “Skrīveru mājas saldējumu" un “SALDS" saldējuma sendvičus ar pašceptiem cepumiem un īpašu garšu izlasi - kokosrieksta, citrona un laima, sāļās karameles, kakao un vēl. Būs arī “Lidojošā cukurvate"! Savukārt Latvijas zemnieki parūpēsies par visu nepieciešamo raitai domāšanai.

PROGRAMMĀ:

Uz skatuves

Plkst. 12.00-14.00 privātas sākumskolas “Domdaris" audzēkņu vadībā taps koši atstarotāji, ko vēlāk katrs darbnīcas dalībnieks varēs pielikt pie skolas somas. Šī ir inovatīva mācību metode, jo bērni māca citus bērnus, tādā veidā attīstot komunikācijas un vadības prasmes. “Domdaris" izmanto dažādas jaunas metodes un meklē vēl nebijušus risinājumus mācību procesā. Darbnīca notiks uz skatuves.

Pie skatuves

Plkst. 11.00-15.00 Āgenskalna mākslinieku komanda - Kristīne, Olga un viņu bērni Irbe, Mētra un Anja mācīs taisīt māla podus un stādīt tajos rozes, kā arī apgleznot ģipša figūras, lai vēlāk tās varētu uzdāvināt mīļākajām skolotājām.

Plkst. 10.00-16.00 mazākajiem tirgus apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt “Tutuu toys" spēļu kubu, kurā bērni varēs ierāpties, lai iepazītos ar dažādām attīstošām spēlēm. Tāpat varēs rotaļāties ar ciparu tablo un ģeometrijas galdiņu, ar kuru palīdzību var attīstīt sīko motoriku, krāsu uztveri, formu apguvi un iztēles veicināšanu.

Spēļu bedrē

Plkst. 12.00-14.00 spēļu bedrē notiks pagalma spēles, kuras vadīs grāmatas “Pagalms" autore Liene Lasmane. Viņa apkopo dažādas spēles, kas piemērotas āra teritorijai, tādā veidā aicinot vairāk laika pavadīt svaigā gaisā.

Plkst. 12.00-14.00 spēļu bedrē notiks mūzikas studijas “Sanctus" darbnīca, kuras laikā bērniem būs iespēja apgūt mūzikas teorijas pamatelementus inovatīvā spēlē, kur mūzikas mācību materiāli ir puzles un domino. Darbnīcā kopā ar muzikālās spēles izgudrotājiem interesenti varēs mācīties nošu nosaukumus un tonalitātes, kā arī salikt kādu no muzikālām kompozīcijām un pielietot tās praktiskajā darbībā. Spēle būs saistoša ikvienam bērnam, jo mācību materiāli ir aizraujoši un saprotami, kā arī dod skaidru uzdevumu, ko ir iespējams izpildīt īsā laika posmā. Darbnīcā aicināti piedalīties interesenti no 5 gadu vecuma.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu