Levits: Vienlīdzības ieviešana starp lauksaimniekiem sekmēs solidaritāti sabiedrībā

Valsts prezidents Egils Levits

FOTO: EPA/Scanpix

Vienlīdzības ieviešana starp lielajiem, vidējiem un mazajiem lauksaimniekiem sniegs gan ekonomisko labumu, gan sekmēs solidaritāti sabiedrībā, šodien tiekoties ar Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītāju Jāni Vitenbergu (KPV LV), teica Valsts prezidents Egils Levits.

Levits šodien Rīgas pilī tikās ar Vitenbergu (KPV LV). Abas puses pārrunāja jautājumus saistībā ar būvniecības nozares sakārtošanu un bija vienisprātis, ka tajā nepieciešama revīzija un lielāka konkrētība. Pozitīvi tika novērtēts darbs, ko uzsākusi Ekonomikas ministrija, Konkurences padome, Iepirkumu uzraudzības birojs un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs saistībā ar Publiskā iepirkuma likuma pilnveidi.

Vitenbergs informēja Valsts prezidentu par plāniem attiecībā uz sezonas laukstrādnieku nodokļu režīmu un lauksaimniecības politikas attīstību kopumā, ieviešot vienlīdzību starp visiem lauksaimniekiem - lielajiem, vidējiem un mazajiem. Levits norādīja, ka šāda vienlīdzības pieeja sniegs ne tikai ekonomisko labumu, bet sekmēs arī solidaritāti sabiedrībā.

Tāpat sarunas laikā tika pārrunāti jautājumi par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgā un citām Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas darba aktualitātēm.

Uz augšu