S, 28.01.2023.

Mežciema tirdzniecības rajons: pie Ikea top jauns lielveikals

TVNET/LETA
Mežciema tirdzniecības rajons: pie Ikea top jauns lielveikals
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Uz Rīgas un Stopiņu novada robežas sākta jauna dzīvesstila tirdzniecības centra "Sāga" būvniecība, kura izveidē plānots investēt 68 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja projekta attīstītāja SIA "VPH Latvia" direktors Juris Barkāns.

Plānots, ka jaunais centrs tiks nodots ekspluatācijā nākamā gada rudenī. Tā kopējā platība būs 57 000 kvadrātmetru.

Stopiņu novada dome ir izsniegusi būvniecības atļauju jaunā centra būvniecības darbiem, un ir sākti sagatavošanās darbi tā celtniecībai.

Barkāns norādīja, ka tirdzniecības centrā būs veikali mājai ar galveno fokusu uz precēm interjeram, dizainam un sadzīvei, pārtikas veikali, fitnesa klubs, kā arī plānota atpūtas zona pie dīķa. Tirdzniecības centrā būs izveidota arī "Street food" koncepta iela ar restorāniem un kafejnīcām. Plānots arī biroja centrs ar iznomājamām platībām no 200 līdz 2000 kvadrātmetriem.

"Tirgū ienāksim ar atšķirīgu iepirkšanās centra konceptu, apvienojot zem viena jumta iepirkšanos, atpūtu un fitnesu, kā arī mūsdienīgu telpu birojiem un ielu ar restorāniem.

Mums ir būtiski izveidot ģimenēm draudzīgu iepirkšanās un atpūtas konceptu, piesaistot nozīmīgus savā nišā centra nomniekus un partnerus. Starp nomniekiem būs arī Latvijai jauni zīmoli," sacīja Barkāns.

Iepirkšanās centru "Sāga" attīsta "VPH Latvia" kopā ar Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītāju "Estmak Capital". 

"Firmas.lv" informācija liecina, ka pērn "VPH Latvia" strādāja ar 379 310 eiro apgrozījumu un zaudējumiem 42 588 eiro apmērā. Kompānija reģistrēta 2016.gada jūlijā, un tās pamatkapitāls 2900 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Lietuvas "VPH".

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu