Dubska: labāk lietot prezervatīvu. Es piekrītu, aborts – tas ir slikti. Vajag dzemdēt.
Viedoklis

FOTO: ekrāuzņēmums

Jau šovakar “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtri” skatītāji būs liecinieki Žannas Dubskas un populārā modes vēsturnieka un vairāku grāmatu autora Aleksandra Vasiļjeva randiņam. Atpazīstamie stila eksperti jau sen ir labos draugos un kā atklāj Žanna, viņu starpā jau kopš iepazīšanās brīža uzvirmojusi sirsnīga draudzība. Abi dosies pastaigā pa Vecrīgu, kur satiks ļaužu bariņu, kas ar tādiem saukļiem kā “Pārtrauciet abortus” protestēs pret šādu grūtniecības pārtraukšanas veidu.

Redzētais Aleksandru Vasiļjevu mudinās padalīties ar savām pārdomām par šo tēmu. “Labāk lietot prezervatīvu. Es piekrītu, aborts – tas ir slikti. Vajag dzemdēt. Bet lai nebūtu abortu – prezervatīvs!” padomu sniegs slavenais mākslinieks.

Arī Žanna ļausies visai drosmīgam atklāsmēm, sakot, ka mamma viņai ļoti strikti jau bērnībā ieaudzinājusi – nekāda aborta. “Man nav bijis neviena aborta, es ar to lepojos! Viens bērns ir, vairāk nedeva. Man vīrs bija pirmais vīrietis, ar kuru man bija intīmas attiecības. Un man personīgi intīmas attiecības sākās 21 gadā,’ atklāti sacīs Žanna.

Uz augšu