Horoskopa zīmes, kurām līdz gada beigām būtu jāuzlabo sava karma

FOTO: Pixabay

Karma darbojas pēc principa - ko sēsi, to arī pļausi. Par Zodiaka zīmēm, kurām šī gada beigās vajadzētu īpašu uzmanību pievērst labu darbu īstenošanai, vēsta izdevums "Liza".

Jaunava

Astrologi apgalvo, ka Jaunavas zīmē dzimušie šajā gadā ir paveikuši daudzas lietas, kas ir negatīvi ietekmējušas viņu iekšējo stāvokli - tas jo īpaši jūtams viņu attiecībās ar ģimeni un tuviniekiem. Zem šī zvaigznāja dzimušo dzīvēs šogad ir bijušas dažādas krāpšanas un maldi, tādēļ Jaunavām gada nogali vajadzētu pavadīt analizējot savas rīcības un cenšoties tās vērst par labu.

Vērsis

2019. gadā Vērši nav izcēlušies ar īpašu labsirdību un labiem darbiem. Astrologi uzskata, ka šiem zemes elementa pārstāvjiem vajadzētu beigt dzīvot savtīgi un biežāk iznākt no savas komforta zonas, lai ieraudzītu, kādas ir viņu tuvinieku raizes un rūpes. Darbs pie sevis Vēršiem atnesīs harmoniju.

Auns

Ugunīgie Auna zīmes pārstāvji šajā gadā pār saviem tuviniekiem ir izgāzuši daudz agresijas un iznīcinošas enerģijas. Šo ciulvēku karmu ir sabojājušas baumas un negatīva attieksme pret apkārtējiem. Zvaigžņu tulki viņiem iesaka pārvērtēt savas rīcības un mēģināt izmainīt savu impulsīvo izturēšanos.

Strēlnieks

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji nepelnīti negatīvi ir izturējušies pret cilvēkiem, kas viņus iepriekš ir glābuši no nepatikšanām. Astrologi uzskata, ka viņiem vajadzētu atvainoties, pirms nav par vēlu.

Uz augšu