Aglonas svētku norisei no valsts budžeta lūdz piešķirt 175 663 eiro

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Aglonas bazilika
Aglonas bazilika Foto: Ivars Soikāns/LETA

Lai nodrošinātu Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku rīkošanu šogad Aglonā, Tieslietu ministrija (TM) valdībai lūgs to organizēšanai piešķirt 175 663 eiro, liecina uz otrdienas Ministru kabineta sēdi iesniegtais rīkojuma projekts.

Svētki šogad norisināsies no 12.augusta līdz 15.augustam.

TM izstrādātajā rīkojuma projektā skaidrots, ka no šīs summas Iekšlietu ministrijai plānots novirzīt līdzekļus 51 818 eiro apmērā. No tiem 45 382 eiro nepieciešami ceļu satiksmes organizēšanai, personu un sabiedrības drošības garantēšanai un apsardzes veikšanai - atlīdzības samaksai 144 Valsts policijas darbiniekiem par dienesta pienākumu izpildi virs noteiktā laika un par darbu nakts laikā, kā arī degvielas iegādei 1009 litru apmērā 48 auto ekipāžām.

Atlikušie 6436 eiro no Iekšlietu ministrijai piešķiramās summas nepieciešami Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam atlīdzības samaksai par dienesta pienākumu izpildi virs noteiktā laika un par darbu nakts laikā, kā arī degvielas iegādei 70 litru apmērā un komandējuma izmaksu segšanai četriem darbiniekiem četrām dienām.

Veselības ministrijai svētku nodrošināšanai ir nepieciešami 61 727 eiro, tostarp neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanai un koordinēšanai, kā arī dzeramā ūdens mikrobioloģiskajai un ķīmiskajai izmeklēšanai.

Savukārt Zemkopības ministrijai nepieciešami līdzekļi 1214 eiro apmērā, tostarp pārtikas uzņēmumu, kas nodrošina produktu mazumtirdzniecību un sabiedrisko ēdināšanu, uzraudzībai un kontrolei.

TM paredzēts novirzīt 55 505 eiro, tostarp, lai nodrošinātu atkritumu konteineru nomu, sabiedriskās tualetes un nepārtrauktu elektroapgādi.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais