Sāncensis Blumbergs aģitē par Trampa atcelšanu no amata

TVNET/LETA/AFP
Sāncensis Blumbergs aģitē par Trampa atcelšanu no amata
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Bijušais Ņujorkas mērs miljardieris Maikls Blumbergs
Bijušais Ņujorkas mērs miljardieris Maikls Blumbergs Foto: AP/Scanpix

Bijušais Ņujorkas mērs miljardieris Maikls Blumbergs, kurš ir viens no pretendentiem uz Demokrātu partijas nomināciju ASV prezidenta vēlēšanām, otrdien nāca klajā ar jaunu televīzijas reklāmu, kurā aicina Senātu impīčmenta prāvā atcelt prezidentu Donaldu Trampu no amata.

Reklāma tiks demonstrēta 27 no 50 ASV štatiem, tai skaitā štatos, kurus pārstāv republikāņu senatori ar nedrošām politiskām pozīcijām, un būs Blumberga vienīgā reklāma televīzijā tuvāko dienu laikā.

Reklāmas demonstrēšana ir uzsākta laikā, kad Senātā sākas impīčmenta prāva pret Trampu, kurš tiek apsūdzēts varas ļaunprātīgā izmantošanā un šķēršļu likšanā Kongresam.

"Senātam ir laiks rīkoties, lai atceltu Trampu no amata; ja viņi nepaveiks savu darbu, tad šajā novembrī to paveiksim mēs," teikts Blumberga paziņojumā šajā reklāmā, kurā izmantots videomateriāls no nesena viņa kampaņas pasākuma.

Blumbergs ir fokusējis savu kampaņu uz Trampu vairāk nekā viņa sāncenši cīņā par Demokrātu partijas nomināciju prezidenta vēlēšanām. Viņš arī solījis turpināt savas naudas tērēšanu Trampa sakaušanai, pat ja viņš zaudētu šo nomināciju.

Žurnāls "Forbes" otrdien palielināja aplēsto Blumberga īpašumu apjomu līdz 60 miljardiem ASV dolāru, tādējādi viņš pakāpies uz astoto vietu ASV bagātāko cilvēku sarakstā.

Blumbergs jau ir iztērējis vairāk nekā 200 miljonus dolāru no savas naudas priekšvēlēšanu kampaņā, algojot personālu un demonstrējot televīzijas reklāmas vairākos desmitos štatu.

Uz impīčmentu fokusētā Blumberga reklāma tiks rādīta Alabamā, Arizonā, Kolorādo, Floridā, Meinā, Mičiganā, Ziemeļkarolīnā, Teksasā un vēl 19 štatos. Tās mērķauditorija ir vēlētāji štatos ar republikāņu senatoriem, kuri var tikt sakauti Senāta vēlēšanās 3.novembrī. 

Pieci no šiem štatiem arī balsos priekšvēlēšanās 3.martā - tā sauktajā superotrdienā.

Reklāmā arī ir uzsvērti Blumberga izdevumi demokrātu kandidātu atbalstīšanai ASV Kongresa starpvēlēšanās 2018.gadā, kad Demokrātu partija atguva vairākumu Pārstāvju palātā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu