Slimnīcā Jēkabpilī miris piekauts vīrietis

Pagrabs. Ilustratīvs attēls. FOTO: Pixabay

Aizvadītajā nedēļā kāds vīrietis Jēkabpilī nodarījis miesas bojājumus savam paziņam, un cietušais nākamajā dienā slimnīcā miris, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Jēkabpils policijas iecirknī 21.janvārī saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, ka Jēkabpilī kādā pagrabā iekritis cilvēks, kurš guvis traumas. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka gūtās traumas un miesas bojājumi, iespējams, gūti noziedzīga nodarījuma rezultātā, tāpēc sākta izmeklēšana un ierosināts kriminālprocess.

Pēc divām dienām, 23.janvārī, policisti aizdomās par nozieguma izdarīšanu aizturēja 1985.gadā dzimušu personu, kas jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā par citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Pašlaik likumsargu rīcībā esošā informācija liecina, ka sadzīviska rakstura konflikta rezultātā aizturētais vīrietis nodarījis smagus miesas bojājumus 1976.gadā dzimušajam paziņam, kurš, nenākot pie samaņas, nākamajā dienā nomira.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125.panta trešās daļas, proti, par smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu. Pašlaik izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un tiek skaidroti precīzi nozieguma apstākļi, tostarp motīvi.

Uz augšu
Back