T, 17.08.2022.

Nedēļas nogalē uz robežām konstatēti 39 likumpārkāpēji

TVNET/LETA
Nedēļas nogalē uz robežām konstatēti 39 likumpārkāpēji
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Latvijas-Igaunijas robeža
Latvijas-Igaunijas robeža Foto: Jānis Škapars/TVNET

Valsts robežsardze pagājušās nedēļas nogalē uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatējusi 39 likumpārkāpējus, informēja Valsts robežsardze.

20.martā konstatēti 15 likumpārkāpēji. Piemēram, uz ārējām robežām konstatēti četri robežpārkāpēji, tajā skaitā konstatēts viens ārzemnieks ar viltotiem dokumentiem.

21.martā robežsargi konstatēja kopumā deviņus likumpārkāpējus. Uz Latvijas ārējām robežām konstatēti trīs robežpārkāpēji.

Savukārt pagājušajā svētdienā konstatēti 15 likumpārkāpēji, no kuriem četri konstatēti uz ārējām robežām.

Jau ziņots, ka 17.marta ir pārtraukti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu, tāpat ir aizliegta personu pārvietošanās caur sauszemes robežšķērsošanas vietām uz Eiropas Savienības ārējās robežas, proti, uz Latvijas - Krievijas un Latvijas - Baltkrievijas valsts robežas.

Turpmāk uz ārkārtējās situācijas izsludināšanas laiku Latvijas - Krievijas un Latvijas - Baltkrievijas sauszemes robežšķērsošanas vietās, tiks atļauta ieceļošana Latvijas iedzīvotājiem un ārzemniekiem, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvija.

Tāpat Krievijas un Baltkrievijas iedzīvotāji netraucēti varēs atgriezties mītnes zemē, šķērsojot sauszemes robežu robežšķērsošanas vietās uz Latvijas - Krievijas un Latvijas - Baltkrievijas valsts robežas.

Latvijas iedzīvotāju izceļošana uz Krieviju un Baltkrieviju ir aizliegta.

Ceļošanai Eiropas Savienības ietvaros no Latvijas puses nekādi ierobežojumi nav ieviesti, tomēr ceļotājiem jāņem vērā kaimiņvalstu noteiktie ceļošanas ierobežojumi.

GALERIJA: Ierobežojumi Lietuvas valsts robežpunktos

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu