"Maxima" ievieš stikla sejas aizsargmaskas kasieriem

FOTO: Publicitātes foto

“Maxima Latvija”, rūpējoties par savu darbinieku un klientu drošību, ieviesusi vēl vienu iniciatīvu vīrusa izplatības ierobežošanai – veikalu darbiniekiem  pašapkalpošanās kasēs ir pieejamas organiskā stikla sejas aizsargmaskas, tādējādi dodot iespēju darbiniekiem pilnvērtīgi un droši turpināt darbu arī šajās kasēs, portāls TVNET uzzināja uzņēmumā. 

“Teju ik dienu ieviešam jaunus prevencijas pasākumus kā klientu, tā darbinieku drošībai. Jaunākā  no aptuveni 20 iniciatīvām vīrusa ierobežošanai visā Latvijā, ir sejas aizsargmaska kolēģiem pašapkalpošanās kasēs.  Veikalu kasēs darbinieku un klientu drošībai esam izveidojuši stikla aizsargbarjeras, bet pašapkalpošanās zonās šādas barjeras efektīvi uzstādīt nav iespējams, līdz ar to izskatījām dažādas alternatīvas un par efektīvāko atzinām organiskā stikla sejas aizsargmaskas, kas tuvākajā laikā tiks piegādātas visās “Maxima” pašapkalpošanās kasēs,” stāsta “Maxima Latvija” vadītājs Viktors Troicins. 

Jau ziņots, ka sākot ar 16.martu, “Maxima” administrācijā un veikalos ievieš papildus būtiskus sociālās distancēšanās ierobežojumus - kasu, sveramo vitrīnu, dārzeņu un augļu, kā arī citās veikala zonās tiek novilktas robežas 2m rādiusā, ierobežojot distanci.

Tāpat no 17.03 tiek nedaudz saīsināts atsevišķu veikalu darba laiks, lai varētu veikt to pastiprinātu dezinficēšanu, kā arī samazinātu darbinieku noslodzi. Biroja darbinieki pāriet attālinātā darba režīmā.

Savukārt no 18. marta pie kasēm ir uzstādītas organiskā stikla aizsargbarjeras. Ierobežojuma ietvaros klienti arī tiek aicināti izmantot iepirkuma ratiņus veikalos, jo tie fiziski veido robežu ar citiem cilvēkiem, kā arī veikalos tiek veikta plaša informatīva kampaņa, lai cilvēki ievērotu valdības noteikto sociālo distancēšanos tirdzniecības vietās. 

Uz augšu