"Wizz Air" līdz maijam slēgusi bāzi Rīgā

"Wizz Air" lidmašīna.

FOTO: Publicitātes foto

Ungārijas zemo cenu aviosabiedrības "Wizz Air" bāze Rīgā būs slēgta līdz 1.maijam, kā arī līdz šim datumam būs atcelti visi ienākošie un izejošie reisi, aģentūru LETA informēja lidsabiedrības pārstāvji. 

Pasažieri, kuru lidojumus ietekmē šīs pārmaiņas un kas ir iegādājušies biļetes tieši vietnē "wizzair.com" vai lidsabiedrības mobilajā lietotnē, tiks automātiski informēti ar e-vēstuli. 

Vienlaikus kompānijā norādīja, ka 120% no sākotnējās cenas automātiski tiks augšupielādēti klienta "Wizz" kontā, kuru 24 mēnešu laikā varēs izmantot "Wizz Air" pakalpojumu iegādei. 

Pasažieri var izvēlēties arī skaidras naudas atmaksu, bet tās atgriešana prasīs ilgāku laiku, un klienti par nepieciešamajām bankas darbībām tiks informēti atsevišķā e-vēstulē. Šajā gadījumā klienti varēs saņemt 100% no sākotnējās cenas.

Pasažieriem, kas iegādājušies biļetes caur tūrisma aģentūrām, tostarp tiešsaistes tūrisma aģentūrām, ir jāsazinās ar uzņēmumu, kurā ir pirktas biļetes.

Jau ziņots, ka līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 vīrusa izplatību izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojumu. Tostarp ir atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu, izņemot pasažieru pārvadājumus ar valsts gaisa kuģiem un militāro transportu.

Uz augšu