Pirmoreiz Latvijā - bezmaksas smieklu joga tiešsaistē

FOTO: kadrs no video

Laikā, kad veselība un tās uzlabošana ir prioritāte un mūsu dzīvē valda daudz nopietnības un atbildības, piedāvā iespēju jebkuram Latvijas iedzīvotājam bez maksas ne vien stiprināt veselību, bet arī izjust prieku un kopības sajūtu – bezmaksas online smieklu jogas nodarbības.

Ir pierādīts, ka smiekli izraisa endrofīnu jeb laimes hormonu izdalīšanos un samazina stresa hormonu kortizola un epinefrīna līmeni. Smieklu jogas nodarbības atslābina, nomierina un izraisa pozitīvas emocijas, bet ilgtermiņā veicina pozitīvas un apzinātas attieksmes veidošanos, paaugstinot arī enerģijas līmeni.

Kopīga smiešanās liek izjust vienotību un samazina vientulības sajūtu. Būtiski, ka smiekli ir svarīgi arī imunitātes spēcināšanai, jo smejoties organismā vairojas leikocīti, kas aizsargā organismu pret infekcijām.

Smieklu jogas nodarbības vada treneris un pasaules apceļotājs Gints Barkovskis. “Smieklu joga jeb smieklu terapija balstās idejā, ka ķermenis nespēj atšķirt apzinātus smieklus no dabīgiem,” skaidro G.Barkovskis.

“Nodarbību laikā apzinātie smiekli ne vienmēr pāraug dabiskos, taču pozitīvais efekts tiek sasniegts jebkurā gadījumā.”

Smieklu joga neprasa spēku, lokanību vai iepriekšēju sagatavošanos – nodarbības laikā tiek veikti daudzveidīgi smiešanās vingrinājumi, no kuriem tikai daži iesaista vienkāršas kustības (plaukšķināšanu, lēkāšanu, dažādu darbību imitāciju), tādēļ tā ir piemērota ikvienam vecumam un fiziskajai sagatavotībai.

Videoieskats smieklu jogas nodarbībā

Smieklu jogas nodarbības “Dobeles dzirnavnieks” organizē četras nedēļas pēc kārtas – katru maija ceturtdienu.

Smieklu jogas nodarbības notiks š.g. 14., 21. un 28.05.

Laiks un vieta nemainīga – no 17:00 līdz 18:00 platformā ZOOM. Online ierašanās no 16:50-17:00.

Īsu ieskatu, kā veicās pirmās nodarbības dalībniekiem, var gūt, noskatoties video: 

Piedalīties nodarbībās var ikviens, kuram ir vēlme smieties un gūt prieku. Nepieciešams vien dators vai viedtālrunis, lai piedalītos bezmaksas online nodarbībā.

Maksimālais dalībnieku skaits 50.

Pieteikšanās nākamajai Dobeles dzirnavnieka smieklu jogas nodarbībai

Vairāk par projektu

Uz augšu
Back