O, 30.05.2023.

Vasaras sievišķīgākais izaicinājums ir klāt – “30 dienas svārkos vai kleitās”

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Publicitātes foto

Vasarai tik ļoti piestāv ziedi, svārki un pozitīvas emocijas, tāpēc televīzija sievietēm “STV Pirmā!” un iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole” arī šogad iedvesmo visas Latvijas dāmas ļauties sievišķībai un jūnijā 30 dienas tērpties svārkos un kleitās. Izaicinājumu jau pieņēmušas “STV Pirmā!” raidījumu vadītājas – Zane Vaļicka, Dagmāra Legante - Celmiņa, Daina Jāņkalne un Rūta Dvinska, kuras mudina savam piemēram sekot arī citas.

Sievietes atklāti saka – tas patiesi būs īsts izaicinājums, jo bikses nereti tiek uzskatītas par krietni ērtāku apģērbu. Tomēr velti – arī kuplos svārkos var braukt ar riteni, strādāt dārzā vai skriet rīta krosu, tā vairojot pozitīvas emocijas sevī un izpelnoties sirsnīgus smaidus no apkārtējiem. Turklāt dāmai, kura izaicinājumā piedalīsies visaktīvāk un sociālajos tīklos priecēs ar krāšņākajiem foto, sarūpēts īpašs pārsteigums – viņa saņems “Akropole” dāvāto iespēju 100 eiro vērtībā iegādāties pašu skaistāko kleitu kādā no iepirkšanās centra veikaliem.

Dāmas, uz priekšu – svinam sievišķību, izaicinām, uzmundrinām viena otru un jūniju pavadām kleitās vai svārkos!

“Ikdienā kleitā vai svārkos mani var sastapt reti, jo vienmēr steidzos – nenokavēt, paspēt laikā un reizē būt arī lieliska mamma. Biksēs to visu īstenot šķiet vienkārši ērtāk. Taču ar prieku pieņemu šo izaicinājumu, lai atgādinātu – ir jāsteidzas lēnām un jāļauj sev pašai, apkārtējiem un mīļotajam cilvēkam sajust, ka esmu trausla – tāda kuru saudzēt un lutināt. Domāju, tik sievišķīgs apģērbs man palīdzēs ļauties šai īpašajai sajūtai, ka esmu pirmā, īstā, vienīgā – sieviete!” par izaicinājumu saka sarunu šova “Starp mums runājot” vadītāja Zane Vaļicka.

Viņai pievienojas arī raidījuma “Māmiņu Klubs” vadītāja Rūta Dvinska, sakot, ka labprāt kleitas vilktu pat dārza darbos. “Nenoliedzami, kleita rada īpašu sajūtu, bet tā ir arī ērts apģērbs. Ar kleitu var “spēlēties”, un katra no tām piešķir ikdienai noskaņu – īsāka kleita ļauj būt koķetākai, garāka pašpārliecinātākai! Manā skapī kleitu netrūkst, bet vienmēr atrodas vieta kādai jaunai. Visu jūniju tērpties kleitā vai svārkos būs svētki!”

Kā piedalīties izaicinājumā “30 dienas svārkos vai kleitās?”

“STV Pirmā!” jau ceturto gadu sievietes visā Latvijā izaicina jūnijā tērpties kleitas vai svārkos, un ik reizi akcijai atsaucas simtiem dāmu, sociālos tīklus pārpludinot ar sievišķīgām fotogrāfijām. Lai piedalītos izaicinājumā arī šogad, ik dienu no 1. līdz pat 30. jūnijam, pirms došanās savās gaitās, nofotografē sevi un savu vasarīgo tērpu, bet bildi publicē Facebook vai Instagram, pievienojot tēmturi #STVUzvelcKleitu. Un, iespējams, tieši tu tiksi palutināta ar īpašu balvu, ko sarūpējusi “Akropole”. Tāpat dāmas aicinātas sekot līdzi televīzijas „STV Pirmā!” Facebook lapai, kur ik nedēļu tiks apkopoti skaistāko kleitu un svārku foto, kā arī būs iespējams uzzināt, ko par akciju domā sabiedrībā zināmas personības.

Savukārt iedvesmojošus stila padomus, slavenību kleitu veiksmes un neveiksmes stāstus, kleitu “topu” un pat tērpu dueļus meklē portāla Egoiste.lv sadaļā “30 dienas kleitās.”

 

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu