Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
/nginx/o/2020/06/04/13135476t1h35a5.jpg)
Zemes noslīdenī Norvēģijā jūrā ieslīdējušas astoņas mājas, vēsta tīmekļa medijs “The Local”.
Zemes noslīdenis noticis trešdien Norvēģijas ziemeļu reģionā Finamarkā. Noslīdenis noticis aptuveni 800 metrus plašā teritorijā.
Saskaņā ar sākotnējo informāciju, ievainoto vai bojā gājušo šajā negadījumā nav. Tomēr, kā uzsver Finmarkas policija, notikuma vietā strādā glābēji, tāpēc šī informācija vēl varot mainīties.
Policisti arī pavēstīja, ka ar zemes noslīdeni jūrā ierauts kāds suns, tomēr dzīvnieks pats izpeldējis krastā un viņam nekas nekaiš.
Glābēji turpina novērtēt negadījuma nodarītos zaudējumus.
Just now in Alta, Norway: Huge mudslide dragging several houses into the sea. pic.twitter.com/xR4t5zLI7m
— Jan Fredrik Drabløs (@JanFredrikD) June 3, 2020