Sv, 14.08.2022.

Latvijā darbību sācis Baltijā pirmais augu abonēšanas serviss

TVNET
Latvijā darbību sācis Baltijā pirmais augu abonēšanas serviss
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Publicitātes foto

Aicinot cilvēkus domāt zaļāk un plašāk, Latvijā tapis pirmais augu abonēšanas serviss “Easypot”. Sekojot līdzi tendencēm ārzemēs, kur augu abonēšana ir ierasta prakse, Latvijas un Baltijas valstīs pašlaik augus iespējams abonēt uz trīs vai sešiem mēnešiem.

“Ideja par šāda veida biznesu radās globālās pandēmijas laikā. Sapratām: lai gan pasaule nepārtraukti mainās un principā dažbrīd jūk prātā, mājas vienmēr būs tā vieta, kurā pavadām visvairāk sava laika. Tāpēc mājām būtu jābūt ikviena laimīgajai vietai, un šeit stāstā ienāk augi.

 Pašiem sava istabas dārza vai maza botāniskā dārza izveidošana ir izcils hobijs, gan ekoloģisks, gan estētiski patīkams.

Nav daudz lietu, kas ir paliekošas. Bet augi ir tie, kas dzīvo ilgi. Viņi ir mums blakus neatkarīgi no laikapstākļiem vai ārējās pasaules drāmas,” tā par jauno biznesa ideju stāsta “Easypot” īpašnieces Jūlija Belkina un Jekaterina Jačmeņeva. 

Foto: Publicitātes foto

Līdzīgi kā ar žurnāliem vai avīzēm, augus abonēt var uz vienu, trīs vai sešiem mēnešiem, katru mēnesi saņemot vienu augu. Pašlaik “Easypot” veic piegādi Baltijas valstīs, tomēr ar laiku plāno paplašināt savu darbības lauku un veikt piegādi arī Ziemeļvalstīs. 

Augu abonēšana jeb "plant subscription boxes" ir iecienīta prakse tādās valstīs kā Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda un Nīderlande.

Pirms auga abonēšanas, tiek noskaidrots, vai mājsaimniecībā ir dzīvnieki, cik daudz gaismas ir telpā, kāda ir pieredze ar augiem - cik zinošs augu kopšanā ir katrs klients, lai izvēlētais augs pie jaunā īpašnieka varētu labi un droši dzīvot.

Tā kā katrs augs ir specifisks un šķirnes dažādas, līdzi tiek dota auga kopšanas instrukcija. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu