T, 27.09.2023.

LU Sociālo zinātņu fakultātē studiju process notiks attālināti

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Jānis Ikstens.
Jānis Ikstens. Foto: Zane Bitere/LETA

No pirmdienas, 12.oktobra, Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātē studiju process notiks attālināti, apstiprināja fakultātes dekāns Jānis Ikstens.

Viņš norādīja, ka pēc intensīvām diskusijām starp fakultātes mācībspēkiem un studējošo pašpārvaldi, kā arī ņemot vērā divas studējošo aptaujas, nolemts pāriet uz attālināto studiju procesu.

Ņemot vērā to rezultātus, epidemioloģisko situāciju valstī un normatīvo bāzi, kas regulē studiju procesu Covid-19 apstākļos, LU Sociālo zinātņu fakultāte vismaz līdz 30.novembrim pāriet uz attālināto studiju procesu. Par pārējo fakultāšu darbību LU sola informēt jaunnedēļ.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, par attālinātās pieejas pagarinājumu varēšot spriest novembra vidū, ņemot vērā Ministru kabineta lēmumus.

Atbilstoši programmu direktoru priekšlikumiem daži lekciju kursi, kuru īstenošanai kategoriski nepieciešama fakultātes infrastruktūra, tiks docēti klātienē, ņemot vērā valdības noteiktos ierobežojumus. Attiecīgie mācībspēki jau esot informēti par šiem kursiem vai arī tiks informēti tuvākajā laikā.

Tāpat plānots, ka LU Sociālo zinātņu fakultātes bibliotēka pagaidām turpina strādāt pašreizējā režīmā, kā arī fakultātes administrācija vismaz nākamnedēļ turpina strādāt pašreizējā režīmā.

Atbilstoši filiāļu vadītāju lūgumiem Kuldīgas filiālē studiju process notiks attālināti vismaz līdz 30.oktobrim, bet Cēsu un Alūksnes filiālēs pagaidām saglabāsies pašreizējā kārtība.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais