"KPV LV" valde lēmusi no partijas izslēgt tās valdes locekli Zīvertu

"KPV LV" biedrs Lauris Zīverts FOTO: Ieva Leiniša/LETA

"KPV LV" valde lēmusi no partijas izslēgt tās valdes locekli, Jelgavas domes deputātu Lauri Zīvertu,  informēja politiķis.

Partijā skaidroja, ka šāds lēmums esot saistīts ar negatīvu vērtējumu politiķa publiskajai komunikācijai, savukārt Zīverts viņa izslēgšanu no "KPV LV" saista ar iestāšanos par atklātību un patiesību un šādu soli dēvē par pārmērīgu. Pašlaik nav zināms, vai politiķim šo valdes pozīciju būtu tiesības pārsūdzēt.

Tieši neminot Zīvertu, "KPV LV" valdes priekšsēdētājs Atis Zakatistovs paziņojumā presei pauž, ka partijas valde ir pieņēmusi ļoti grūtu, bet partijas attīstībai svarīgu lēmumu - pārskatīt biedru rindas un šķirties no tiem biedriem, kas nav lojāli partijai un tās vērtībām.

Savukārt Jelgavas domes deputāts kā galveno iemeslu viņa izslēgšanai no partijas min to, ka pirms nedēļas viņš ir sniedzis interviju TV3 raidījumam "Nekā personīga", kurā "godīgi un atklāti" atbildējis uz uzdotajiem jautājumiem par partijas finanšu menedžmentu saistībā ar šogad notikušajām Rīgas domes vēlēšanām.

Zīverts uzskata, ka viņa izslēgšana ir bijis nesamērīgs solis, bet reizē arī parāda daudzu partijas vadības īsteno seju un izpratni par godīgu vadības stilu un labas prakses saimniekošanu. Viņš uzsver, ka šī situācija "parāda partijas vadošās kliķes izpratni un attieksmi pret tiesiskumu". 

"Ir zīmīgi, ka esmu ticis izslēgts no partijas par godīgumu un atklātību. Tāpat kā, manuprāt, lielāka daļa partijas biedru, uzskatu, ka mums ir jāuzstāda ne tikai pret citiem, bet arī pret sevi augsti standarti un tiem, kas izdarījuši apstrīdamus lēmumus ir jāspēj uzņemt kritiku un atbildību tad, kad tas ir pamatoti. Tā vietā, es tieku izslēgts no partijas par to, ka sniedzu interviju medijiem," akcentē Zīverts.

"Arvien vairāk, "KPV LV" vadība kļūst autoritārāka tās vadības režīmā un necaurspīdīgāka tās lēmumos," uzskata politiķis.

Kā ziņots, "Nekā personīgi" vēstīja par to, ka partijas "KPV LV" Rīgas domes priekšvēlēšanu kampaņu par 126 000 eiro veidojis ēdināšanas uzņēmums bez iepriekšējas pieredzes politikā.

Uz augšu
Back