Rutulis par to kā nezaudēt dzirksteli 30 gadu ilgā laulībā

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Iepazinušies 13 gadu vecumā, apprecējušies - 19 un nākamgad svinēs 30 gadu kāzu jubileju – Normunds Rutulis atklāj, kā nezaudēt dzirksti attiecībās.

Šovā “Vakars uz dīvāna” Ieva Koha – Zeltiņa un Nauris Brikmanis sev līdzās būs aicinājuši dziedātāju Normundu Rutuli. Turklāt iztaujās viņu ne tikai par to, kā viņam izdodas saglabāt jauneklīgumu, bet arī, protams, attiecībām.

Normunds ar sievu iepazinies jau trīspadsmit gadu vecumā, tāpēc šova vadītāji vēlēsies noskaidrot – vai tas nozīmē, ka viņš zina ilgas un laimīgas laulības noslēpumu?

“Dzīvo nost! Ko tur daudz? Katram, redz, ir savs ceļš ejams, sava metode, kā dzīvot, kā sarunāties, kā piekāpties. Tās ir dzīves situācijas, kurām jāiziet cauri. Nav nekādas formulas. Katrā gadījumā ir pilnīgi cits scenārijs.”

Tomēr, ir skaidrs, ka Rutuļu pārim ir izdevies atrast savu attiecību veiksmes formulu - jau nākamgad abi svinēs 30 gadu kāzu jubileju, bet par to, kā viņi iepazinušies un kā uzsākuši kopdzīvi, uzzini video šovā “Vakars uz dīvāna” kanālā 360TV!

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu