Sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu visā Latvijā

Ilustratīvs foto. FOTO: Evija Trifanova/LETA

Šorīt visos Latvijas reģionos sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, aģentūru LETA informēja valsts SIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Sniegotos un slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem, lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 218 "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir posmos uz Tallinas šosejas posmā Berģi - Ainaži, uz Vidzemes šosejas visa maršruta garumā, uz Valmieras šosejas visa maršruta garumā, uz Rīgas apvedceļa visa maršruta garumā, uz Daugavpils šosejas posmā Rīga - Pāternieki, uz Bauskas šosejas posmā no Rīgas līdz Grenctālei, uz Jelgavas šosejas visa maršruta garumā, uz Liepājas šosejas posmā no Rīgas līdz Kalvenei.

Tāpat līdzīgi apstākļi ir posmos uz Ventspils šosejas posmā Rīga - Ventspils, uz autoceļa Liepāja - Rucava visa maršruta garumā, uz autoceļa Jēkabpils -Terehova posmā Rēzekne - Stalbovka un Ludza - Terehova, uz Grebņeva - Medumi šosejas visa maršruta garumā, uz Daugavpils apvedceļa visā posmā, uz Rēzeknes apvedceļa visa maršruta garumā un uz autoceļa Tīnūži - Koknese visa maršruta garumā.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā valsts teritorijā izņemot Ludzas un Krāslavas apkārtnēs.

LVC šādos laika apstākļos aicina autobraucējus būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Uz augšu
Back