Pašvaldības policisti sniega kupenā atrod puspliku jaunieti

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Vakar, 4.februārī, pulksten 2.20 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz Teiku, kur no kāda daudzdzīvokļu nama esot izskrējis puspliks jaunietis basām kājām. Kārtības sargi, pārlūkojot norādīto teritoriju, sastapa turpat netālu esošās skolas apsargu, kurš norādīja uz jaunieti, kas bija  ieracies sniegā zem soliņa un nekustējās.

Viens no policistiem viņu izvilka ārā no kupenas. Jaunietis uz jautājumiem nespēja atbildēt. Tikmēr pie soliņa piesteidzās otrs policists; kopīgiem spēkiem jaunekli ienesa skolas vestibilā.

Vienlaikus par notikušo informēti policijas dežūrdaļas darbinieki, kuri uz adresi izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests darbiniekus.

Līdz mediķu ierašanās brīdim jauneklis uzmanīts. No viņa īsajiem skaidrojumiem izdevās noskaidrot, ka notikuma dienā lietots alkohols un nezināmas izcelsmes viela.

Ņemot vērā, ka saņemta informācija par iespējamu nelikumīgu narkotiku apriti, notikumam piesaistīta arī Valsts policija. Jaunekļa mājvietā Valsts policijas darbinieki sastapa jaunieša māsu un draudzeni, kura, kā vēlāk noskaidrojās, bija lietojusi lizergīnskābes dietilamīdu jeb LSD.

Notikumam piesaistītie mediķi nolēma jaunieti hospitalizēt. Par notikušo informēta jaunieša māte.

Darbu saistībā ar nelikumīgu narkotiku apriti pārņēma Valsts policija. 

Uz augšu
Back