"Revolut" sāk darbību Latvijā kā banka (21)

TVNET | FINANCENET
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Publicitātes foto

Globālā finanšu platforma "Revolut", kam visā pasaulē ir vairāk nekā 15 miljoni klientu, šodien ir aktivizējusi savu Eiropas specializēto bankas pakalpojumu licenci Latvijā, portāls TVNET uzzināja uzņēmumā. 

Klienti Latvijā, veicot lietotnes atjaunināšanu uz "Revolut Bank", lai iegūtu papildu pakalpojumus, tagad varēs veikt noguldījumus, kas tiks aizsargāti saskaņā ar noguldījumu garantiju sistēmu. Lietotnes atjaunināšanas process aizņems dažas minūtes.

Līdz šim "Revolut" Latvijā ir piesaistījis vairāk nekā 160 000 klientu, un strauji augošais finanšu tehnoloģiju uzņēmums ir pārliecināts, ka aizsargātie noguldījumu konti līdzās "Revolut" plašajam produktu un pakalpojumu klāstam nodrošinās Latvijas klientiem stingrāku kontroli, lielāku vērtību un drošību nekā tradicionālajās bankās.

""Revolut" šobrīd ir visstraujāk augošais finanšu tehnoloģiju uzņēmums Eiropā, jo visu mūsu darbību centrā ir klients. Mūsu produkta dizains ir nepārspējams, mums nav slēptu maksu, un mēs nepārtraukti veidojam jaunus un novatoriskus finanšu produktus," sacīja "Revolut Bank" izpilddirektors Virgīlijs Mirkess.

"Bankas darbības sākšana Latvijā nodrošinās lielāku drošības un pārliecības līmeni mūsu klientiem un ļaus mums tuvākajā nākotnē laist klajā daudz jaunu produktu un pakalpojumu," sacīja Mirkess.

Līdz šim uzņēmums "Revolut Group" ir piesaistījis gandrīz vienu miljardu ASV dolāru ieguldījumu, un pēdējā laikā tā vērtība ir sasniegusi 5,5 miljardus ASV dolāru. Tikai piecu gadu laikā vien "Revolut" ir piesaistījis vairāk nekā 15 miljonus klientu visā pasaulē. Pagājušajā gadā "Revolut" sāka savu specializēto banku darbību Polijā un Lietuvā, abās valstīs sākot piedāvāt ļoti konkurētspējīgus kredītproduktus.

Izmantojot lietotni "Revolut", klienti var precīzi sekot tam, cik daudz viņi katru mēnesi tērē dažādām izdevumu kategorijām, kā restorānu apmeklējums un pārtikas preces, var šīm kategorijām iestatīt mēneša tēriņu limitu un pārvaldīt abonēšanas pakalpojumu maksu, uzreiz nosūtīt un pieprasīt naudu no draugiem un noapaļot norēķinus ar kartēm, uzkrājot atlikušo sīknaudu līdz apaļai summai.

"Revolut" klienti var arī tērēt un pārskaitīt naudu visā pasaulē bez slēptiem maksājumiem, lietotnē turēt un mainīt 29 valūtas, uzreiz nosūtīt naudu draugiem un ģimenei.

Komentāri (21)CopyLinkedIn Draugiem X
Svarīgākais
Uz augšu