Konflikts pārtikas veikalā Liepājā noslēdzas ar trīs administratīvo pārkāpumu procesiem

TVNET/LETA
Konflikts pārtikas veikalā Liepājā noslēdzas ar trīs administratīvo pārkāpumu procesiem
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto. Foto: gyn9037, Shutterstock.

Liepājā vīrietim par konfliktēšanu pārtikas veikalā policija ierosinājusi trīs administratīvo pārkāpumu procesus, informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Vakar dienas vidū VP saņemta informācija par to, ka Liepājā, pārtikas veikalā Ezerkrasta mikrorajonā, vīrietis traucē sabiedrisko kārtību.

Pēc Šeršņovas stāstīta, policistiem, ierodoties veikalā, veikala apsargs skaidrojis, ka vīrietis atteicies veikala telpās lietot sejas aizsargmasku, bijis agresīvi noskaņots, grūstījis apsardzes darbinieku, izteicis aizskarošas piezīmes veikala darbiniekiem, kā arī mēģinājis iznest no veikala viņam nepiederošas mantas. Apsargs vīrieti aizturēja un izsauca policiju.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir sākti trīs administratīvo pārkāpumu procesi - par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personu mieru, iestādes darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību, par personas identitātes slēpšanu, kā arī par dzīvesvietas nedeklarēšanu, sacīja Šeršņova.

Viņa skaidroja, ka saskaņā ar Administratīvo sodu likumu par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā, par personas identitātes slēpšanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz 350 eiro, par sabiedriskās kārtības traucēšanu jeb sīko huligānismu piemēro naudas sodu no 70 līdz 500 eiro, savukārt saskaņā ar Dzīvesvietas deklarēšanas likumu par dzīvesvietas nedeklarēšanu piemēro naudas sodu līdz 350 eiro.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu