S, 28.01.2023.

100 000 eiro vērts Audi sarīko jandāliņu uz ezera Stāmerienā

TVNET Auto
100 000 eiro vērts Audi sarīko jandāliņu uz ezera Stāmerienā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 7
Foto: Ekrānuzņēmums no Ātruma cilts video

100 000 eiro vērtā autošosejas TCR klases Audi dabiskā vide ir asfaltētas sacīkšu trase, piemēram, Biķernieku sporta kompleksā. Šis apstāklis gan nav šķērslis automobili sūtīt izmēģinājuma braucienā pa aizsaluša ezera ledu.

Šoreiz raidījums "Ātruma cilts" turpina ziemas izaicinājumu sēriju Ziemeļvidzemē, kur netālu no Stāmerienas, ezera vidū vairāk nekā 100 000 eiro vērts autošosejas TCR klases "Audi" mērosies spēkiem ar motociklu. 

"Audi" saimnieki, "LV Racing" komanda ir parādījuši lielisku sniegumu TCR klases sacīkstēs, bet pa ledu ar savu 340 zirgspēku jaudīgo sacīkšu auto nekad nav braukuši. Lai piedzīvojumu padarītu vēl aizraujošāku, Pauls Timrots piedāvā sacensības ar 250 kubikcentimetru motociklu, kam ir tieši 300 zirgspēku mazāk nekā "Audi". 

Foto: Ekrānuzņēmums no Ātruma cilts video

"LV Racing" komandu pārstāvēt uzticēts tās vadītājam Laurim Vīgantam, kurš ir braucējs ar ievērojamu pieredzi auto savaldīšanā mazās un šaurās trasēs, bet pie moča stūres atkal redzēsim Ātruma cilts izaicinājumu meistaru Ģirtu Timrotu. 

Tā kā laikapstākļi šoreiz pieviļ, "Audi" ātruma sacensībās tiks dots handikaps. Vai tas palīdzēs uzveikt moci un vai "LV Racing" nav bail ar dārgo auto slidināties pa ledu, uzzināsim jaunajā raidījuma sērijā. 

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju.
Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu