Dubska: man laiku pa laikam jauni vīrieši atsūta kailfoto, lai iedvesmojos

FOTO: Publicitātes foto / LNMM

Nav noslēpums, ka košā un atraktīvā stiliste Žanna Dubska ir ļoti aktīva sociālajos tīklos - tur viņa izpelnās ne tikai sajūsmu no dāmām, kuras novērtē praktiskos stila ieteikumus, bet arī atzinību no pretējā dzimuma. 

Turklāt kungi mēdzot savu uzmanību paust, sūtot arī erotiska rakstura bildes: “Man laiku pa laikam atsūta locekļus, lai es iedvesmojos.

Un ļoti estētiskus citreiz un ļoti foršus. Un, protams, ne no tiem, kuriem ir 60. Atsūta tādi, kuri uz “acīti” ir 30.

5

Te sēž kāda vecene, kura demonstrē, kā pareizi krūšturi izvēlēties, un viņi varbūt mani pārprot,” viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šova “Kad viņas satiekas” studijā pajoko Žanna.

Taču, runājot par to, kādam jābūt vīrietim, lai tas iekarotu Žannas simpātijas, atbilde ir visai konkrēta:

“Es meklēju, pirmkārt, ne laulības, bet attiecības, kuras varbūt ir viesu attiecības. Es negribu dzīvot vienā teritorijā. Es negribu kopdzīvi,” tā savas ideālās attiecības raksturojusi spilgtā modes māksliniece.

5

Ja atļauts pasapņot, tad viņa vislabprātāk ar savu mīļoto vīrieti dzīvotu kaimiņos – un brīžos, kad ir vēlme, satiktos, bet pēc tam katrs dotos savās gaitās. “Tas ir ļoti veselīgi un manam dzīves veidam lieliski,” raidījumā jūsmo Žanna.

Savukārt par ideālā vīrieša izskatu, Žanna izsakās lakoniski: “Pofig!” un bilst, ka viņai patīkot “ne tie perfektie” vīrieši. “Man liekas, ka vīrietī visseksīgākais ir humors, bet visseksīgākais orgāns ir smadzenes,” viedu atziņu pauž košā dāma.

5

Visu sarunu ar Žannu Dubsku skaties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas.”

Uz augšu
Back