P, 30.01.2023.

Atklās informatīvo kampaņu "2 miljoni iemeslu vakcinēties"

TVNET/LETA
Atklās informatīvo kampaņu "2 miljoni iemeslu vakcinēties"
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto. Foto: REUTERS/Akhtar Soomro

Ar mērķi tupināt sabiedrības informēšanu par vakcināciju pret Covid-19, ceturtdien atklās kampaņu "2 miljoni iemeslu vakcinēties", informēja Veselības ministrijas preses sekretāre Sintija Gulbe.

Viņa norādīja, ka Latvijā turpinās vakcinācijas pret Covid-19 gaita un vakcinācijai gatavi arī liela mēroga vakcinācijas centri. Lai pārliecinātos par visu liela mēroga vakcinācijas centru gatavību, kā arī uzzināt par informatīvās kampaņas "2 miljoni iemeslu vakcinēties" sākšanu, ceturtdien, 1.aprīlī, plkst.8.30 norisināsies attālināts preses pasākums.

Preses pasākumā piedalīsies veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP), vakcinācijas projekta vadītāja Eva Juhņēviča, kā arī Latvijas pilsētu, kurās darbosies B līmeņa vakcinācijas centri, pašvaldību vadības pārstāvji: Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs (JV), Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (ZZS), Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldes vadītāja Laima Grobiņa, kā arī Liepājas pilsētas pašvaldības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja Elīna Tolmačova.

Dalību pieteikuši arī Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (APP), Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs (S) un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums un SIA "Vidzemes slimnīca" Ambulatorās daļas vadītāja Liene Melbārde.

Kā vēstīts, līdz šim jau veikti organizatoriskie priekšdarbi, lai aprīļa sākumā atklāšanas gatavībā būtu divi lielie vakcinācijas centri Rīgā un 12 liela mēroga vakcinācijas punkti, kas iekārtoti ar Rīgas pašvaldības atbalstu, kā arī deviņi vakcinācijas punkti Latvijas lielākajās pilsētās, proti, Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Jūrmalā, Cēsīs, Valmierā, Jēkabpilī, Rēzeknē un Daugavpilī. Plānots, ka liela mēroga vakcinācijas centri pilnvērtīgu darbību sāks brīdī, kad Latvijā būs pietiekošā skaitā vakcīnas.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu