Ja tava mīlestības valoda ir darbi, kas apliecina rūpes, visdrīzāk plānosi savu māju tā, lai tiktu ņemtas vērā katra mājinieka personīgās vajadzības. Piemēram, garāžas darbnīca vīram vai gleznošanas stūrītis meitai.
Rūpēties un dot ir tava dabiskā mīlestības izpausme, un iekārtojot telpas, tas nav izņēmums – tu prioritizē citu vajadzības un labsajūtu.
Tiem, kam piemīt šī mīlestības valoda, skaisti vārdi un apliecinājums nozīmē ļoti daudz. Ja apliecinājuma vārdi ir tava mīlestības valoda, apzināti vai neapzināti mēdz dekorēt ar citātiem, mantrām un pat dzejas rindām, kas izsaka emocijas, kuras centies radīt telpā. Tev patīk, ja mājas dekors kalpo mērķim iedvesmot, piesaistīt vai iedrošināt dziļas emocijas. Nav pārsteigums, ja vārdus var ieraudzīt uz sienām, plauktiem, ziņojumu dēļiem un citām virsmām.
Tu plāno savas telpas tā, lai sarunu elementi būtu prioritāte. Piemēram, dīvānus un krēslus, iespējams, neapzināti vērs vienu pret otru, lai veicinātu sarunas, un virtuvē ieplānosi virtuves saliņu vai leti, kas kalpos kā atpūtas zona, kurā varētu sarunāties, kamēr tu vai kāds cits gatavo maltīti.
Ja tava mīlestības valoda ir fiziski pieskārieni, tad iekārtojot mājokli, izvēles pieņemšanā par labu vienam vai otram dekoram nozīmīgu lomu spēlēs tauste. Tas nozīmē, ka dosi priekšroku tādiem elementiem kā mīkstiem paklājiem un spilveniem, pūkainiem vai vienkārši taustei patīkamiem priekšmetiem un materiāliem.