Radīta platforma, kur skolēniem meklēt palīgus mācībās

FOTO: Publicitātes foto

Lai veicinātu izglītības pieejamību šā gada sākumā ir radīta izglītības iespēju portāls Teicami.lv.

"Tajā liels uzsvars tiek likts tieši uz privātskolotāju apkopošanu dažādos mācību priekšmetos. Privātskolotāji no visas Latvijas bez maksas var iesūtīt savus sludinājumus un bērnu vecāki tos var ērti salīdzināt, piemeklējot savam bērnam visatbilstošāko pedagogu," par platformu stāsta bezpeļņas organizācijas, biedrības "Jaunatne Latvijai" pārstāvis Valts Vīze.

Vairākkārt plašsaziņas līdzekļos ir izskanējis fakts, ka attālinātās mācības rada dažādas problēmas gan skolotājiem, gan bērniem un viņu vecākiem. Bet droši varam teikt, ka tieši

bērni šajā situācijā ir vislielākie ķīlnieki, jo aizvadītajā mācību gadā gūtie zināšanu robi liks par sevi manīt arī vēlāk - pat pēc ārkārtas situācijas beigām, cenšoties apgūt jaunās mācību tēmas.

Kā viens no iespējamajiem problēmas risinājumiem tiek minēta privātskolotāju piesaiste, cerot, ka tieši mērķtiecīgs un individuāls darbs ar bērnu ļautu aizlāpīt ielaistos zināšanu robus, kvalitatīvi apgūt aktuālo mācību vielu un pilnvērtīgi sagatavoties gaidāmajiem pārbaudes darbiem.

FOTO: Publicitātes foto

"Protams, ne visiem privātstundas ir pa kabatai, jo sevišķi šobrīd, kad ekonomiskās krīzes radītās sekas ir jūtamas vairumā Latvijas ģimeņu maciņu. Tieši tādēļ biedrība aicina pieteikties arī brīvprātīgos, kas bez atlīdzības būtu gatavi dalīties savās zināšanās un palīdzēt grūtībās nonākušajiem skolēniem," aicina Vize. 

Uz augšu
Back