Klikšķu vārdā riskē ar dārgiem automobiļiem

FOTO: TVNET kolāža

Diezgan riskanta avantūra. Tā varētu nodēvēt kāda amerikāņu jūtūbera lēcienu ar Lamborghini Urus pāri Lamborghini Aventador.

Klikšķi sociālajos tīklos ir dzīva nauda. Tāpēc, lai zem viena jumt savāktu pēc iespējas vairāk sekotāju un iegūtu pēc iespējas vairāk īkšķīšu un smaidiņu, planētas influenceri, blogeri un jūtūberi bieži vien ļaujas riskantu ideju īstenošanai.  

Citādi kā par riskantu nevar nodēvēt jūtūbera Maika lēcienu 250 tūkstošus eiro vērtā Lamborghini Urus pāri vēl dārgākam Lamborghini Aventador. Attiecīgo video, kurš lielākoties sastāv no tukšas runāšanas un gatavošanās lēcienam, var aplūkot šeit pat vai Youtube kanālā Street Speed 717.

Jāteic gan, ka Maiks no Amerikas savos varoņdarbos atpaliek no līdzīgi domājošajiem Krievijā. Tā, piemēram, blogeris Igors Morozs pirms pāris ziemām lika pacelt 300 metru augstumā un klajā laukā nomest Mercedes-Benz G klasi, kas pārvērtās plakanā lūžņu kaudzē, savukārt kāds Mihails Ļitvins pērn rudenī pielaida uguni savam Mercedes-AMG GT 63 S.

Šis pats Ļitvins tagad pārspējis pats sevi, jo jaunākajā video, kam ir jau vairāk nekā 6 miljoni skatījumu, viņš it kā dodas uz Porsche dīlera salonu iegādāties jaunu Taycan Turbo S, taču it kā sajauc pedāļus un to turpat uz vietas arī sasit.   

Uz augšu
Back