P, 26.09.2022.

Misāne: viss, kas notiek cietumā, ir nekas, salīdzinot ar to, ka tev noņem mīļotos...

Neiztikt bez asarām!
Egoiste
Misāne: viss, kas notiek cietumā, ir nekas, salīdzinot ar to, ka tev noņem mīļotos...
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Foto: Ekrānuzņēmums

“Ir ļoti svarīgi nepadoties. Es, atklāti sakot, nevienu reizi nepadevos. Pilnīgi visas reizes, kad runāju ar savām saulītēm, es teicu – jūs redzēsiet, ka mūsu triju mīlestība uzvarēs. Pat pēdējā brīdī, kad jau atbrauca dienvidāfrikāņi trešo reizi man pakaļ, man bija intervija Dānijas avīzei.

Žurnālists man prasīja: kā tu jūties, tevi rīt vai parīt paņems - tas ir nāvessods.

Es teicu – es šuju taurentiņu spilvenu savai meitai piecu gadu jubilejā. Bet viņi teica – tevi rīt vai parīt paņems. Es teicu – nē, es viņai pati to atdošu.”

Trešdienas vakarā viesojoties kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi”, tā stāsta Kristīne Misāne – sieviete, kuras liktenim, cīņai par tiesībām būt kopā ar bērniem, par tiesībām uz godīgu tiesu un brīvību pavisam nesen sekoja visa Latvija un arī ļaudis ārpus mūsu valsts robežām. “Tas viss, kas notiek cietumā, ir nekas, salīdzinot ar to, ko tev nodara, ja noņem mīļotos,” - tā Kristīne. 

Raidījuma laikā asaras nespēs valdīt nedz raidījuma vadītāji Elīna Fīrmane un Lauris Reiniks, nedz pati Kristīne un arī televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” personība Kristīne Virsnīte, kuru līdz sirds dziļumiem aizkustinājis šis notikums un kura raidījumā

pateicas Kristīnei Misānei par iedvesmu arī citiem cīnīties pret vardarbību un aizsargāt mūsu bērnus. 

Raidījuma studijā Kristīne saņems sirsnīgus un aizkustinošus pateicības vārdus no Kristīnes Virsnītes, kura apbrīno sievieti par apņēmību, ar kādu viņa ir cīnījusies par saviem bērniem. Arī Kristīne ir bijusi Āfrikā un ir divu bērnu mamma, viņa pilnībā saprot un atbalsta sievietes iestāšanos par tiesībām būt kopā ar saviem bērniem drošā vidē. “Es biju viens no tiem cilvēkiem, kas ļoti iestājās par tevi. Jo es saprotu, ka ar jebkuru no mums, jebkurā dzīves situācijā kaut kas var atgadīties.

Mēs neviens no tā neesam pasargāti. Mēs visi kļūdāmies, un ar mums notiek neparedzētas lietas. Un tad ir jautājums – kas notiks ar mums? Vai citi par mums iestāsies? Un kā citi mums palīdzēs? Vai pados roku?

Vai vienkārši noskatīsies, kā mēs lēnām aizejam bojā? Šis bija viens no iemesliem, kāpēc es iestājos, jo zinu, ka arī es kādā dzīves situācijā varu tur nokļūt. Un otra lieta – es arī esmu divu bērnu mamma, un man emocijas kāpj pāri, domājot par to, kā man būtu dzīvot ar domu, ka es, iespējams, vairs nekad nesatikšu savus bērnus,” uzrunājot Kristīni Misāni, asarām acīs raidījumā sacīs Kristīne Virsnīte. 

Visu raidījumu “Pasaki to skaļi”, kurā izskanēs Kristīnes Misānes stāsts par to, kā mīlestības ēnā var dzīvot vardarbība un izmantošana, ar kuru cīnoties, tā kļūst iznīcinoša un to, kāpēc viņa ir apņēmusies ar savu pieredzi palīdzēt citiem, skaties trešdien, 14. aprīlī, plkst. 21:05, 360TV

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu