T, 28.09.2022.
Vakcīnrealitātes murgi
Foto: TVNET kolāža
Toms Lūsis
Vakcīnrealitātes murgi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 12

Iepriekšējās nedēļas beigās, gluži kā vēl vairāki tūkstoši citu vīrusa nogurdinātu cilvēku, tiku pie savas vakcīnas dzīvajā rindā. Nelielās komplikācijas nākamajā dienā nespēja mazināt svētku un pacilātības sajūtu, tomēr to nedaudz iedragāja paralēlo interneta burbuļu apmeklējums.

Pēdējā laikā tiek arvien vairāk runāts par to, ka pandēmijas laiks mūsu sabiedrību sašķēlis vēl pamatīgāk. Ikdienā komunicējot tikai ar saprātīgiem cilvēkiem un izslēdzot no sava draugu loka tos, kas sociālajos tīklos dižojas ar “stop fake pandemic” uzrakstiem uz savām profila bildēm, dažkārt pat piemirstas, ka tur ārā ir iespaidīgs daudzums mazu dīvainīšu.

Tā nu pēc vakcinēšanās devos uz interneta tumšo pusi, lai uzzinātu sazvērestības teorētiķu aktualitātes dzīvās rindas dienā. Lielisku ieskatu sniedza Andra “mans vecums ir lielāks par manu IQ” Ciekura publicētais video ar tiešraidi no ATTA centra dzīvās rindas, kurp viņš bija devies paņirgāties par cilvēkiem, kurus nesajūsmina iespēja vasarā izbaudīt pieslēgšanu pie mākslīgās elpināšanas aparāta. 

Zem video publicēts iespaidīgs daudzums komentāru. Nevis pieci, desmit vai simts, bet krietni vairāk par tūkstoti. Un nospiedošais vairākums no tiem liek nedaudz nokaunēties par savu valstspiederību. Un šos komentārus raksta īsti, dzīvi cilvēki, kas dzīvo mums līdzās. Tā var būt jūsu bērna dārziņa audzinātāja, ģeogrāfijas skolotāja vai pastnieks.

Tā, piemēram, daudzi vienkārši netic, ka vakcinēšanās dzīvās rindas ir īstas. Viņu intelekta kapacitāte nespēj savilkt sakarības starp pašu pirmo iespēju vakcinēties ārpus prioritārajām grupām un interesentu skaita pieaugumu. Tālākajos citātos būs saglabāta oriģinālā rakstība, lai man piedod lasītāji un korektore.

Mārīte S.: “loti daudz jauniešu.Izskatās pēc speciāli noorganizēta pasākuma.Ar kādu ""burkānu'' palīdzību tas noorganizēts pagaidām nav zināms.Tā pēkšņā atsaucība neliekas īsti ticama.”

Ligita L.: “Tas viss ir iepriekš pasūtīts un informēts. Ne velti ir uzradušies pēkšņi tik daudz cilvēki, un tv žurnālisti!!!!! Te noteikti ir samaksāts!!!!!”

Iveta S.: “Es dodu 1000% ka tas ir kaut kada veida Saplanots . Dzirdot cilveku atbildes, kaa vinji runaa var uzreiz saprast, ka kautkas nav isti..”

Ilze P.: “Kas noticis???vai tur maksā ja novakcinejies,nevar būt ka mums tik daudz aitu...nu ko ,izmirss ta latviesu tauta,ja nepamodīsies”

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu