Biznesa forums “Zaļa pilsēta. Tehnoloģijas. Ilgtspēja”
Skaties tiešraidē TVNET

FOTO: Publicitātes foto

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Jelgavas pilsēta aicina uzņēmējus un visus interesentus uz LTRK Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kura ietvaros 23. aprīlī norisināsies biznesa forums “Zaļa pilsēta. Tehnoloģijas. Ilgtspēja”, kas notiks tiešsaistē portālā TVNET un tīklošanās platformā, reģistrējoties www.uznemejudienas.lv.

Foruma programmu meklē ŠEIT

Tradicionāli vērienīgākais Zemgales uzņēmēju pasākums, kas virtuālā formātā norisināsies 22.-23. aprīlī speciāli izveidotā tīklošanās platformā un tiešraidē no studijas Jelgavā, turpinās Kurzemē sākto četru reģionālo pasākumu ciklu, kas šajā pavasarī ar divu nedēļu intervālu sniedz ieskatu par Latvijas uzņēmējdarbības vidē aktuālo. Pasākuma ietvaros norisināsies virtuālā izstāde, biznesa forums, dalībnieku vebināri, kā arī profesionālo un augstāko izglītības iestāžu virtuālās atvērto durvju dienas. 23. aprīlī norisināsies biznesa forums “Zaļa pilsēta. Tehnoloģijas. Ilgtspēja”, kura norisei un pārējām festivāla aktivitātēm ikviens varēs sekot līdzi tiešraidē portālā TVNET un pasākuma platformā, reģistrējoties apmeklējumam www.uznemejudienas.lv.

Foruma pirmajā sesijā "Zaļa pilsēta. Virzība un sasniegtais" Andris Rāviņš, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs ieskicēs vīziju par Jelgavu kā zaļu pilsētu un zaļā kursa nozīmību, pēc kuras diskusijai pievienosies LTRK prezidents Aigars Rostovskis, LR Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, pilsētplānotāja un tehnoloģiju uzņēmuma Vividly līdzdibinātāja Justīne Panteļējeva, arhitektūras zinātņu doktore, LLU profesore Aija Ziemeļniece. Pirmās sesijas diskusiju moderēs LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris.

Otrā sesija, partnerībā ar A/S Swedbank, tiks veltīta ilgtspējas tēmai, kurā apskatīs to, kā klimata pārmaiņas ietekmēs ikkatru uzņēmumu, un riskus, ko tās varētu nest. Diskusijas mērķis ir identificēt šos jautājumus, izprast to nozīmīgumu un ieguvumu uzņēmumam. Paneļdiskusiju moderēs Jānis Krops, Swedbank mediju attiecību vadītājs

Savukārt foruma trešajā sesijā eksperti paneļdiskusijā runās par jaunās paaudzes uzņēmējdarbību un inovācijām. Kādi ir inovatīvi risinājumi un nākotnes tehnoloģijas darbībā? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegs Renārs Neimanis, BITE Grupas e-komercijas platformas arhitekts, Ingars Zagorskis, PrintOnPack.com AS vadītājs, Reinis Nikuļcevs, RocketGrip SIA vadītājs, Raimonds Šteinbergs, Amazon tirdzniecības eksperts. Diskusiju moderēs Marta Matisone, SmartLaws SIA izpilddirektore, LTRK Jaunuzņēmumu padomes priekšsēdētāja vietniece.

Biznesa foruma diena noslēgsies ar iedvesmas lekciju par nepieciešamajām prasmēm veiksmīgākai ikdienai savā un uzņēmuma dzīvē, kuru vadīs Latvijas reklāmas nozares autoritāte Ēriks Stendzenieks.

Reģistrācija pasākuma apmeklējumam ir bez maksas. Platformā varēsiet ne tikai sekot līdzi foruma norisei un aktīvi tajā piedalīties ar jautājumiem, bet arī vērot dalībnieku vebinārus, ar kuru programmu varat iepazīties šeit: https://www.uznemejudienas.lv/programma-zemgale, kā arī iepazīties ar virtuālās izstādes dalībnieku piedāvājumu.

Aicinām iepazīties ar pilnu dienas programmu un dalībai reģistrēties laikus, izmantojot tiešsaistes rīku: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas/registracija vai arī skatīties tiešsaistē tvnet.lv.

Plašāka informācija par Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, tā programmu un dalībniekiem - www.uznemejudienas.lv

Uz augšu
Back