C, 23.03.2023.

Ugunsgrēkā dzīvojamā vagoniņā Rēzeknes novadā gājis bojā cilvēks

TVNET/LETA
Ugunsgrēkā dzīvojamā vagoniņā Rēzeknes novadā gājis bojā cilvēks
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto. Foto: Edijs Pālens/LETA

Šonakt ugunsgrēkā Rēzeknes novadā gājis bojā cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Šorīt ap plkst.5 VUGD saņēma izsaukumu uz Rēzeknes novadu, kur dega pārvietojams dzīvojamais vagoniņš un traktora piekabe desmit kvadrātmetru platībā. Vagoniņā tika atrasts bojā gājis cilvēks.

Ap to pašu laiku ugunsdzēsēji devās uz izsaukumu Salaspils novadā, kur divstāvu dārza mājas pirmajā stāvā dega sadzīves mantas un mēbeles. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies divi cilvēki, kuri bija cietuši un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Savukārt vakar ap plkst.12 tika saņemts izsaukums Mārupes novadā, kur blakus angāra tipa noliktavai dega ventilācijas iekārta. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies 20 cilvēki. Stundas laikā ugunsgrēks tika likvidēts.

Pēcpusdienā glābēji Pļaviņās izglāba cilvēku, kurš bija iekritis upē. Glābēji cilvēku izcēla no ūdens un nodeva NMPD darbiniekiem.

kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 47 izsaukumus: 22 - uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu meža ugunsgrēka dzēšanu, 16 - uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi. Ugunsdzēsēji devās uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, koka celms, sodrēji mājas dūmvadā, trīs gadījumos - vieglās automašīnas, savukārt četros gadījumos tika dzēsti kūlas ugunsgrēki.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu