Pieaudzis Latvijas pārdevēju skaits platformā "ebay"

"ebay" logo FOTO: Thiago Prudencio/ZUMAPRESS.com

 Pērn Latvijas pārdevēju skaits globālajā e-komercijas platformā "eBay" palielinājies par 21%, pavēstīja "eBay" sabiedrisko attiecību konsultante Latvijā Daiga Zīmele.

Precīzs tirgotāju skaits gan netiek atklāts.

Viņa arī atklāja, ka Latvijas tirgotāju populārāko preču vidū bijušas automobiļu detaļas un aksesuāri, elektropreces, modes lietas, kolekcionējamie priekšmeti, kā arī mājas un dārza piederumi.

Tāpat Zīmele pastāstīja, ka, modernizējot tiešsaistes tirdzniecības platformu un paplašinot tiešo maksājumu pārvaldības procesu, šā gada otrajā ceturksnī "eBay" saviem klientiem radījusi operatīvāku iepirkšanās pieredzi. Sākot no maija, šīs izmaiņas pārdevējiem nodrošinās vienkāršotu veidu, kā pārvaldīt savu biznesu un piedāvāt pircējiem lielāku elastību un izvēles iespējas attiecībā uz norēķinu metodēm.

"eBay" globālo maksājumu viceprezidente Alisa Katraita stāstīja, ka "eBay" kopš 2018.gada septembra paplašinājis savu darbību un pakāpeniski ieviesis tiešo maksājumu pārvaldību Vācijā, Lielbritānijā, Austrālijā, Kanādā, Francijā, Itālijā un Spānijā. "Jau tuvākajos mēnešos šīs izmaiņas ieviesīsim visiem platformas pārdevējiem, turklāt šo procesu esam izstrādājuši, primāri ņemot vērā vispasaules pārdevēju dažādās vajadzības," sacīja Katraita.

Tikmēr "eBay" globālo jauno tirgu ģenerāldirektors Iļja Kretovs uzsvēra, ka Latvija un Baltija ir viens no galvenajiem reģioniem "eBay" globālās attīstības valstu portfelī.

"Mēs esam ļoti priecīgi, ka tūkstošiem Latvijas pārdevēju jau drīzumā varēs pieredzēt vienkāršotu tirdzniecības pārvaldīšanas formātu mūsu platformā, savukārt šī reģiona pircējiem turpmāk būs iespēja veikt pirkumus "eBay" platformā, izmantojot tieši viņiem vēlamo maksājuma veidu un neraizējoties par savu datu drošību," skaidroja Kretovs.

Uzņēmumā informēja, ka 2020.gada jūlijā "eBay" maksājumu pārvaldībā tika ieviestas būtiskas pārmaiņas, beidzoties platformas sadarbības līgumam ar "PayPal" maksājumu vietni.

Šā gada pirmajā ceturksnī "eBay" globālajā platformā apstrādāja 52% no kopējā maksājumu apjoma, un jaunajā programmā piedalījās vairāk nekā četri miljoni aktīvo pārdevēju. Paredzams, ka līdz 2022.gadam pārvaldītie maksājumi nesīs papildu ieņēmumus vismaz divus miljardu ASV dolāru apmērā un nodrošinās kopējo apgrozījumu 500 miljonu ASV dolāru apmērā.

"eBay Inc" ir globāla mēroga tiešsaistes tirdzniecības līderis, kura vadībā darbojas arī "Marketplace", "StubHub" un "Classifieds" platformas, savienojot miljoniem pircēju un pārdevēju visā pasaulē. Kompānija eBay tika dibināta 1995.gadā Sanhosē, Kalifornijā, un šobrīd ir viena no lielākajām un dinamiskākajām e-komercijas vietnēm.

Uz augšu
Back