Pk, 30.09.2022.

Ievas Brantes zelta padoms sievietēm pēc šķiršanās

Egoiste
Ievas Brantes zelta padoms sievietēm pēc šķiršanās
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānšāviņš

Brīdis, kad tiek pieņemts lēmums par šķiršanos, nenoliedzami ir grūts un izaicinošs. To nereti pavada šaubas, nedrošība un bažas, vai reiz izdosies satikt savu otro pusīti.

Viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, juriste Ieva Brante ne tikai atklāti pastāstījusi par savu sarežģīto attiecību pieredzi, bet arī sniegusi vērtīgu padomu, kā stiprināt sevi un saprast, ko pati vēlies no partnera. Viņa iesaka uz lapas nekautrējoties uzrakstīt to, kādu cilvēku vēlies sev blakus, tā dodot skaidru vēstījumu Visumam.

“Mēs tik ļoti baidāmies - ka tik kaut kas nenotiktu, ka aizmirstam par to, kas var notikt. Es paņēmu lapu un bezkaunīgi uzrakstīju visu, ko es gribu un kā es gribu.” pieredzē dalās Ieva Brante. Viņa sapratusi, ka meklē vīrieti, nevis bērnam tēvu, un diezgan detalizēti iezīmējusi, kādu dzīves biedru vēlas redzēt, pieskaroties arī praktiskām un sadzīviskām lietām. Rakstot kļuvis skaidrs, ka vēlēšanos ir ļoti daudz, taču tas viņu nebūt nav biedējis –

“Ja jau tevi, tādu skudriņu Visums ir uztaisījis, tad kāpēc kādu citu tādu skudriņu visums nebūtu uztaisījis?’ visas sievietes, kuras šobrīd iet cauri šķiršanās posmam, iedvesmo Ieva.

Tāpat viņa atklāti saka – tieši šķiršanās no pirmā vīra viņai atvērušas acis un viņa esot burtiski atplaukusi. Pie kādām vērtīgām atziņām Ieva vēl nonākusi un ko viņa iesaka tālāk darīt ar uzrakstītajām vēlmju lapiņām, uzzini video.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu