Autovadītāja Dreiliņos izraisa smagu avāriju un nonāk slimnīcā

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Foto: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Smaga avārija 11.maija pēcpusdienā notika Kaivas ielā Dreiliņos. Apvidus auto ”Mitsubishi” stūrētāja nedeva ceļu kravas automašīnai, kam šajā krustojumā bija priekšroka.

“Fūres” vadītājs no komentāriem kameras priekšā bija izvairīgs, bet aizkadrā atklāja, ka sieviete ar ”Mitsubishi” traucās samērā ātri un pirms krustojuma pat būtiski nesamazināja ātrumu.

Iespējams, kundze tik labi nepārzina šo ceļu vai nepievērsa uzmanību zīmēm, vai uzmanību kas novērsa. Apstākļus būs jānoskaidro policistiem, taču pirms tam vadītājai būs kādu laiku jāpavada slimnīcā ārstu uzraudzībā, jo avārijas sekas ir visai nopietnas.

Inga Vītola, NMPD pārstāve: “Saņēmām vienlaicīgi vairākus zvanus. Apkārt esošie bija atsaucīgi un mediķus piesaistīja nekavējoties. Mediķi ieradās astoņas minūtes pēc tam, kad tika pieteikts izsaukums. Notikuma vietā mediķi sniedza palīdzību vienam cietušajam. Traumas vērtējamas kā ļoti nopietnas, kā politrauma. Tas nozīmē – vairāku ķermeņa daļu nopietni ievainojumi. Ir gan galvas, gan krūškurvja, gan vēdera traumas un nepieciešams nogādāt ārstniecības iestādē. Stāvoklis vērtējams kā stabils, un cietušais ir pie samaņas.”

Policistiem, pabeidzot kārtot formalitātes notikuma vietā, kravas auto varēja pamest Kaivas ielu saviem spēkiem, bet ”Mitsubishi” no notikuma vietas tika aizvests ar evakuatoru un, visticamāk, uz metāllūžņiem, jo tas bojāts pamatīgi.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu