Vakcīnu pret Covid-19 saņēmuši ap 1000 strādājošo no visa tieslietu resora kolektīva

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Piektdien, 14.maijā, Tieslietu ministrija (TM) ir noslēgusi organizēto tieslietu resora kolektīvo vakcināciju pret Covid-19, kuras laikā no 12.maija līdz 14.maijam tika vakcinēti aptuveni 1000 strādājošo no visa tieslietu resora kolektīva, informēja TM.

Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs sacīja, ka ir paveikts nozīmīgs darbs, lai nodrošinātu pilnīgu tieslietu resora vakcināciju.

Vakcīnu saņēma TM, Ieslodzījuma vietu pārvaldes, Uzņēmumu reģistra, Patentu valdes, Maksātnespējas kontroles dienesta, Valsts probācijas dienesta, Valsts zemes dienesta, Valsts valodas centra, Valsts tiesu ekspertīžu biroja, Tiesu administrācijas, Juridiskās palīdzības administrācijas, Uzturlīdzekļu garantijas fonda administrācijas, "Latvijas Vēstneša", SIA "Tiesu namu aģentūras", Satversmes tiesas, brīvo juridisko profesiju pārstāvji, zvērināti tiesu izpildītāji un to biroju darbinieki, Rīgas apgabaltiesas, kā arī ēkas kompleksā esošo iestāžu - Valsts Kancelejas, Pārresoru koordinācijas centra, Ministru Prezidenta biroja darbinieki.

Kā norāda Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētāja Daiga Vilsone, kolektīvā vakcinēšana bijusi ļoti ērta un tā tika organizēta labi.

Vakcināciju nodrošināja ārstniecības iestāde VCA poliklīnika "Aura". Vakcinācija noritēja TM, stingri ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības.

Jau ziņots, ka līdz ar 3.maiju vakcīnu pret Covid-19 var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs, attiecīgi visu pārējo nozaru uzņēmumi, tai skaitā nozares, kas ikdienā saskaras ar lielu iedzīvotāju skaitu, tautsaimniecībai nozīmīgo eksportējošo uzņēmumu darbinieki un citu uzņēmumu darbinieki, ir vakcinējami pēc darba devēju iesniegtās informācijas izvēlētajam vakcinācijas veicējam.

Uz augšu
Back