Ar Covid-19 sasirgušais braucis autobusos starp Talsiem un Roju

Autobuss. Ilustratīvs attēls. FOTO: Tero Vesalainen/Shutterstock.com

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 12.,13.,14., un 17.maijā braucis autobusos starp Talsiem un Roju, informēja SPKC.

Sasirgušais 12.,13.,14., un 17.maijā plkst.7.50 braucis AS "Talsu autotransports" autobusā Talsi-Roja-Dubulti-Rīga ar reisa numuru 7947 no Talsiem līdz Rojai. Tāpat Covid-19 inficētais 12. un 13.maijā plkst.18.20 braucis AS "Talsu autotransports" autobusā Roja-Talsi ar reisa numuru 6413 no Rojas līdz Talsiem.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos autobusu maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt par nonākšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne "Apturi Covid". Izmantojot lietotni, persona varēs savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Uz augšu
Back