VDD aizturējis Zemgales reģiona kriminālpolicijas priekšnieku Sozinovu
Papildināts

Andrejs Sozinovs FOTO: Sintija Zandersone / LETA

Valsts drošības dienests (VDD) aizturējis Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieku Andreju Sozinovu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūrai LETA apstiprināja, ka aizturētas divas Valsts policijas amatpersonas, ir veiktas kratīšanas arī viņu darba vietās.

Izmeklēšanu kriminālprocesā veic Valsts drošības dienests. Tāpat policija šajā izmeklēšanā sadarbojas ar VDD, sniedzot nepieciešamo informāciju.

13

Jau ziņots, ka pērn novembrī notika policijas amatpersonu rotācijas, kuru rezultātā ar mērķi stiprināt darba organizācijas un iekšējās kontroles sistēmas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieka, Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka amatā tika pārcelts toreizējais Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks, Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Juris Staļģevics.

Iepriekš šo amatu Rīgas reģiona pārvaldē ieņēma Sozinovs, kurš līdz ar rotāciju tika dienesta interesēs uz trīs gadiem pārcelts Staļģevica vietā.

Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā Sozinova valsts amatpersonas deklarācija par 2020.gadu liecina, ka pērn darba algā Valsts policijā viņš saņēmis 43 208 eiro. Vēl Sozinovs saņēmis 1752 eiro pabalstu no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un 1018 eiro algu no Ādažu novada domes.

Sozinovam nav deklarētu skaidras un bezskaidras naudas uzkrājumu, bet viņš deklarējis dzīvības apdrošināšanu ar līdzekļu uzkrāšanu. Tāpat deklarēts 15 176 eiro parāds.

Sozinova īpašumā ir dzīvoklis Salaspilī un īpašums Taurenes pagastā, bet nav īpašumā esošu transportlīdzekļu.

Uz augšu
Back