Sv, 4.06.2023.

Ar "Tallink" no Rīgas uz Stokholmu varētu atkal doties jau nākamajā pavasarī

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
''Tallink'' kuģis. Ilustratīvs foto.
''Tallink'' kuģis. Ilustratīvs foto. Foto: Mikhail Markovskiy/Shutterstock

"Tallink" varētu atsākt kursēt maršrutā Rīga - Stokholma jau nākamajā pavasarī, no 1.aprīļa, tā ziņo igauņu kuģu operators "Tallink grupp".

Plānots, ka kuģis "Romantika" kursēs starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām katru otro dienu no 2022.gada 1.aprīļa.

Vienlaikus uzņēmumā atzīmēja, ka pēc gandrīz 16 mēnešus ilga pārtraukuma "Tallink" šogad vasarā atsāks darbību regulārajā līnijā Tallina-Stokholma.

Sākotnēji plānots, ka kuģis "Baltic Queen" no 9.jūlija no abām galvaspilsētām kursēs katru otro dienu.

"Tallink Grupp" valdes priekšsēdētājs Pāvo Negene norādīja, ka brīdī, kad uzņēmums pagājušā gada martā apturēja kuģu kustību maršrutos Tallina-Stokholma un Rīga-Stokholma, pirmo reizi pārtraucot regulāro jūras savienojumu starp Igauniju, Latviju un Zviedriju, kompānija nekad nedomāja, ka šī savienojuma atjaunošana prasīs gandrīz pusotru gadu un ilgāk.

"Brīdī, kad pamazām tiek atcelti ceļošanas ierobežojumi, mēs pakāpeniski atsākam darbību, sākotnēji piedāvājot ceļošanu no Tallinas uz Stokholmu katru otro dienu ar vienu kuģi. Uz kuģa ir pietiekamas iespējas ievērot sociālo distanci, kā arī nopietni sekojam līdzi, lai tiktu ievērotas visas drošības un nepieciešamās higiēnas prasības," pauda Negene.

Jau ziņots, ka "Tallink Grupp" šogad maršrutā Rīga-Stokholma nav pārvadājis nevienu pasažieri.

Tāpat vēstīts, ka kompānija šajā gadā neatjaunos prāmju satiksmi maršrutā Rīga-Helsinki.

Uzņēmuma akcijas kotē Tallinas fondu biržas oficiālajā sarakstā. Lielākais "Tallink Grupp" akcionārs ir Igaunijas investīciju kompānija "Infortar", kurai pieder 39% "Tallink Grupp" akciju.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu