"Victoria's Secret" definē no jauna terminu "seksīgs" un atvadās no eņģeļiem

FOTO: AP/AFP/REUTERS/SCANPIX. Kolāža: TVNET

Apakšveļas un komforta apģērbu ražošanas uzņēmums "Victoria's Secret" (VS) ir teicis ardievas savai supermodeļu trupai, kura vairākus gadus skatītājus priecēja ar grandiozo, eņģeļu spārniem rotāto apakšveļas modes skati, ziņo "New York Times".

"Victoria's Secret" savu leģendāro supermodeļu, kuru svars nebija lielāks par 50 kg, vietā

savā jaunajā kampaņā reklamēs sievietes ar sasniegumiem, nevis kāda nozīmētiem auguma parametriem vai skaistuma etalonu. 

Jaunajā zīmola "seju" grupā būs redzama futbola zvaigzne Megana Rapino, frīstaila slēpotāja Eilena Gu, plus izmēra modele un advokāte Paloma Ešlere, indiešu izcelsmes aktrise Prijanka Čopra, transseksuāļu modele Valentīna Sampaijo, modele un Dienvidsudānas bēgle Aduta Akeče un fotogrāfe, žurnāliste Amanda de Kadeneta. 

GALERIJĀ JAUNĀS ZĪMOLA SEJAS:

"Victoria's Secret" cer kļūt par globālu sieviešu tiesību "aizstāvi", laikrakstam "Times" sacīja viņu izpilddirektors Martins Voterss.

"Kad pasaule mainījās, mēs bijām pārāk lēni, lai reaģētu," sacīja Voterss. "Mums vajadzēja pārtraukt domāt par to, ko vēlas vīrieši, bet tapt par to, ko vēlas sievietes!"

Sievietes, kas iekļautas jaunajā kampaņā, būs pazīstamas kā “VS Collective” un koncentrēsies uz zīmola konsultēšanu, parādīšanos reklāmās un mazumtirgotāja reklamēšanu sociālajos medijos.

Kā ar slaveno modes skati, ko ik gadu gaidīja miljoniem skatītāju? "Slavenā "VS" modes skate nav pazudusi, jo tā, visticamāk, atgriezīsies 2022. gadā, tikai citā formā," sacīja Voters.

FOTO: Louis Lanzano/AP

"Vecais "VS" bija patriarhāls, seksistisks, neskatoties ne tikai uz to, ko nozīmē būt "seksīgai", bet arī to, ko demonstrētā apakšveļa mēģināja pateikt no vīriešu skatpunkta. Un tas veicināja “patiešām kaitīgu” vēstījumu nākamajai sieviešu paaudzei," "NYT" savu viedokli pauž futbola zvaigzne Megana Rapino.

Megana, kura ir kaislīga arī geju un lesbiešu tiesību aizstāve, kopā ar 27 ASV sieviešu futbola komandas biedrēm 2017. gadā iesūdzēja Amerikas Savienoto Valstu Futbola federāciju par dzimumu diskrimināciju, cenšoties saņemt vienādu atalgojumu.

Futbola zvaigzne Megana Rapino FOTO: REUTERS/Benoit Tessier

Indiešu izcelsmes modele Prijanka ir ilgstoša sieviešu tiesību aizstāve un kopš 2006. gada strādā ar UNICEF. Viņa tika iecelta par UNICEF labas gribas vēstnieci bērnu tiesību jautājumos 2010. un 2016. gadā un ar Prijankas Čopras Veselības un izglītības fonda starpniecību atbalsta dažādus filantropijas centienus.

Aktrise, modele Prijanka Čopra. FOTO: Theo Wargo/Getty Images/AFP
Uz augšu
Back