Fiksēts video, kas atklāj prinču patiesās attiecības

FOTO: AFP/AP/EPA/Reuters/Scanpix

Savas mātes, Velsas princeses Diānas pieminekļa atklāšanas pasākumā pēc ilgāka laika posma atkal satikās abi brāļi - princs Harijs un princis Viljams. Lai gan oficiālajos foto abi izturas pieklājīgi un atturīgi, fiksēts kāds video, kas atklāj patieso lietas būtību. 

Šī bija brāļu pirmā atkalredzēšanās kopš viņu vectēva, Edinburgas hercoga, prinča Filipa bērēm aprīlī un otrā kopīgā uzstāšanās, kopš princis Harijs atteicās no karalisko pienākumu pildīšanas. 

Karaliskās ģimenes eksperti prinča Filipa bērēs uzmanīgi sekoja līdzi brāļu uzvedībai, mēģinot noķert jebkādas nesaskaņu pazīmes, taču  brāļi izturējās atturīgi, runājot tikai par pašu ceremoniju.

Tomēr šoreiz ekspertiem ir daudz vairāk vielas pārdomām. Video, kurā redzama Velsas princeses pieminekļa atklāšanas ceremonija, viņas dēli burtiski nevar "atrast vietu sev".

Kamēr Harijs novelk statujas pārvalku, Viljams cenšas izolēties no visa, ko dara brālis. Šī atklāšana neizskatās pēc brāļu komandas darba, bet gan atturīgas rīcības. Kad skulptūra atklājas skatītājiem, Kembridžas hercogs atiet no tās tālāk, savukārt Saseksas hercogs mēģina tuvināties vecākajam brālim un sākt sarunu. Viņš atbild atturīgi, un ne Harija entuziasma pilnie žesti, ne platais smaids viņam nepalīdz nodibināt kontaktu, un Viljams pat nepagriežas viņa virzienā.

Prinča Viljama izskats arī ir daudz solīdāks nekā mazajam brālim - viņa uzvalka žakete ir aizpogāta un piemeklēti ir piemēroti apavi, kamēr Harijs izvēlējās neaizpogāt žaketi un uzvilkt kontrastējošus, brūnus apavus.

Uz augšu
Back